SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Kołodziejczak gościem specjalnym „Szkła kontaktowego” na 17 urodziny stacji, niebawem nowa oprawa

We wtorek, 25 stycznia odbędzie się 17. rocznica debiutu „Szkła kontaktowego”. Tego dnia TVN24 pokaże specjalne wydanie magazynu, w którym w roli gościa wystąpi Michał Kołodziejczak - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Program niebawem zyska również nową oprawę.

Michał KołodziejczykArticle

„Szkło kontaktowe” to satyryczno-publicystyczny magazyn TVN24, którego pomysłodawcą jest Grzegorz Miecugow (dziennikarz zmarł w 2017 roku po ciężkiej chorobie). Formuła codziennej audycji polega na tym, że prowadzący wraz z komentatorem, najczęściej satyrykiem, w pewnej żartobliwej konwencji komentują prezentowane w materiałach i setkach tematy dnia, a ich dialogi przeplatane są telefonami od widzów.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Pierwszy wydanie „Szkła kontaktowego” zostało pokazane 25 stycznia 2005 roku. Poprowadził je Grzegorz Miecugow, któremu towarzyszył Krzysztof Daukszewicz.

We wtorek program skończy 17 lat

We wtorek, 25 stycznia odbędzie się 17. rocznica debiutu „Szkła kontaktowego”. Tego dnia o godz. 22.00 TVN24 pokaże specjalne wydanie magazynu.

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl gościem specjalnym urodzinowego wydania programu będzie Michał Kołodziejczak, zdobywca statuetki „Mistrza Riposty”. Tego dnia magazyn poprowadzą Katarzyna Kasia, Katarzyna Kwiatkowska i Tomasz Sianecki.

- Nie powinno zabraknąć wspomnień. Gdy zaczynaliśmy Polską kierował nudny rząd Marka Belki. Wybuchła afera starachowicka, Bronisław Wildstein opublikował listę nazwaną jego imieniem, a królem sucharów i memów, które wtedy chyba się tak jeszcze nie nazywały, był Chuck Norris. Właśnie wtedy, jeden z pierwszych komentatorów „Szkła” Marek Przybylik niemal co tydzień zadawał sakramentalne pytanie - kiedy nas zdejmą? Wielu próbowało, ale my trwamy i trwać mamy - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Sianecki, jeden z gospodarzy programu. - Na przyjęciu zabraknie niezapomnianej Marii Czubaszek i tego, bez którego program by nie powstał - Grzegorza Miecugowa. Jesteśmy jednak pewni, że gdzieś tam z góry będą świętowali z nami. Do zobaczenia - dodaje.

Jak wynika z naszych informacji, niebawem „Szkło kontaktowe” zyska nową oprawę. Najprawdopodobniej stanie się to w ciągu kilku najbliższych tygodni, ale na pewno po 25 stycznia.

Komentatorami „Szkła kontaktowego” dotychczas byli m.in. Kamil Dąbrowa, Ilona Łepkowska, Tomasz Jachimek, Krzysztof Daukszewicz, Marek Przybylik, Maria Czubaszek, Artur Andrus, Wojciech Zimiński, Grzegorz Markowski, Jerzy Iwaszkiewicz, Andrzej Poniedzielski, Robert Górski, Janusz Weiss,Maciej Łubieński, Krzysztof Miecugow, Katarzyna Kasia, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka i Wojciech Fiedorczuk. Wielu z nich w tej roli występuje dotychczas.

Udział TVN24 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2019 roku wyniósł 4,95 proc.

Dołącz do dyskusji: Michał Kołodziejczak gościem specjalnym „Szkła kontaktowego” na 17 urodziny stacji, niebawem nowa oprawa

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Seba
Mistrz riposty to pikus
Heh po kim on taki wygadany
odpowiedź
User
Lis
Wszystkiego najlepszego Szkiełko
odpowiedź
User
SaRRa
No to rzeczywiście telewizja na poziomie... prymitywa wzięli jako gościa wydania specjalnego. Gratulacje!
odpowiedź