SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szymon Cydzik wraca do "Rzeczpospolitej"

Z początkiem sierpnia Szymon Cydzik dołączył do działu Prawo dziennika "Rzeczpospolita" (Gremi Media). Dziennikarz poprzednio związany był z "Dziennikiem Gazetą Prawną" (Infor PL).

Szymon CydzikArticle

Szymon Cydzik w "Rzeczpospolitej" dołączył do działu kierowanego przez Tomasza Pietrygę, wicenaczelnego dziennika. Będzie zajmował się sprawami zawodów prawniczych, prawem nowych technologii, prawami konsumentów, prawami człowieka oraz prawem ochrony środowiska.

Szymon Cydzik ostatnio w "Dzienniku Gazecie Prawnej"

Cydzik przez ostatnie 4,5 roku był dziennikarzem "Dziennika Gazety Prawnej". Pisał tam o głównie o samorządach prawniczych, ale również o prawach człowieka i kwestiach związanych z własnością intelektualną.

Szymon Cydzik był już związany z "Rzeczpospolitą" w latach 2016-2018. Zajmował się tematyką nowych technologii, własności intelektualnej, wolności słowa, ochrony danych osobowych oraz konsumentów, także prawem konkurencji, prawem prasowym i prawami człowieka. W okresie pracy dla gazety (rok 2018) zdobył nagrodę w konkursie Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, za teksty poświęcone tematyce ochrony własności intelektualnej, w tym przemysłowej.

Szymon Cydzik jest absolwentem prawa, dziennikarstwa oraz historii na Uniwersytecie Warszawskim.

Dołącz do dyskusji: Szymon Cydzik wraca do "Rzeczpospolitej"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl