SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Puls szykuje grę i serial z Jeżykiem, będą miniparki rozrywki w centrach handlowych

Niebawem ukażą się książka i kolorowanki, a szykowane są gra mobilna i serial animowany z Jeżykiem - brand hero pasma dziecięcego w Puls 2. Telewizja Puls planuje też uruchamiać miniparki rozrywki dla dzieci w centrach handlowych. - Naszym celem wyjścia poza telewizję jest wiosna 2023 - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes nadawcy.

Dariusz Dąbski, prezes Telewizji PulsDariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls

Pasmo Puls Kids skierowane do dzieci i rodziców jest emitowane w Puls 2 od poniedziałku  do piątku od godz. 7 do 20 i w sobotnie poranki. Przewodnikiem po paśmie jest sympatyczny animowany Jeżyk, który w zabawnych scenkachbawi, uczy i inspiruje do wspólnej zabawy.

Puls Kids ma osobny serwis internetowy, kanał na YouTubie oraz profile na Facebooku i TikToku.

 

Telewizja Puls będzie wykorzystywać wizerunek Jeżyka także poza telewizją i internetem. Od roku w sprzedaży jest jego pluszowa maskotka, natomiast w październiku pojawią się pierwsza książka o jego przygodach oraz kolorowanki.

- Dalszym etapem rozwoju jest gra na urządzenia mobilne oraz serial animowany o przygodach Jeżyka, który niebawem pojawi się na Puls 2. Tworzymy świat Jeżyka i telewizja będzie trampoliną do wejścia we wszystkie kanały dystrybucji treści i rozrywki - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Według danych Nielsen Audience Measurement we wrześniu br. TV Puls zanotowała 218 417 osób średniej widowni minutowej i 3,9 proc. udziału w rynku oglądalności (po spadku o 7,1 proc. rok do roku), a Puls 2 - odpowiednio 93 088 widzów i 1,66 proc. udziału (19,4 proc. mniej niż przed rokiem).

Telewizja Puls chce mieć miniparki rozrywki dla dzieci

W rozmowie z „Forbesem” Dąbski zapowiedział, że w oparciu o wizerunek Jeżyka nadawca planuje uruchomić miniparki rozrywki dla dzieci. - W Polsce nie ma takiej pogody jak na Florydzie, żeby robić duże parki pod gołym niebem. To będą miniparki w centrach handlowych. Skalowalne jak McDonald - stwierdził.

- Po lockownie i ekspresowym rozwoju e-commerce galerie handlowe potrzebują generować więcej ruchu, czegoś, co przyciągnie klientów. No więc dzieci będą przychodzić do Jeżyka, tak jak w Stanach chodzą do Myszki Miki. Takie marki mają trwałą wartość, którą można eksploatować na różnych polach - podkreślił.

Telewizja Puls na razie nie podaje szczegółowych informacji o planowanych miniparkach. - Pandemia spowodowała, że musieliśmy skupić się na głównym nurcie naszego biznesu. Teraz wracamy do projektów produkcji animacji, gry video i mini parków rozrywki w sieciach handlowych. Naszym celem wyjścia poza telewizję jest wiosna 2023 - zapowiada Dariusz Dąbski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

- Dzieci pokochały naszego Jeżyka - brand hero pasma Puls Kids na kanale Puls 2 - a my wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najmłodszych widzów nie ustajemy w działaniach, aby rozwijać świat Jeżyka również poza telewizją - uzasadnia.

W 2019 roku Telewizja Puls osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych o 1,5 proc. do 213,78 mln zł i zysku netto z 27,03 do 27,1 mln zł.

Według danych udostępnionych przez Ministerstwo Finansów w ub.r. nadawca zanotował 424,65 mln zł łącznych wpływów (z czego 215,62 mln zł z zysków kapitałowych i 209,03 mln zł z innych źródeł), 387,32 mln zł kosztów uzyskania przychodów i 37,34 mln zł dochodów, wobec 497,28 mln zł przychodów (276,84 mln zł z zysków kapitałowych i 220,44 mln zł z innych źródeł), 441,47 mln zł kosztów uzyskania przychodów i 55,81 mln zł dochodów w 2019 roku.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Puls szykuje grę i serial z Jeżykiem, będą miniparki rozrywki w centrach handlowych

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bezo
Nad projektem postaci wypadałoby posiedzieć jednak trochę.
odpowiedź
User
Gosc
Super !!!!
odpowiedź
User
aaa
Oby wyszli i już tam zostali 😀😀
odpowiedź