SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trójka i dzienniki Polska Press będą relacjonować rajd rowerowy Dariusza Urbanowicza

W czwartek zaczął się Trójkowy Rajd Rowerowy, w którym dziennikarz sportowy Trójki Dariusz Urbanowicz pokona pięcioetapową trasę. Odwiedzi Solinę, Przemyśl, Rzeszów, Chełm, Białystok oraz Gdańsk, pokonując łącznie 1250 km. Słuchacze będą mogli spotkać się z ekipą Trójki w studiu mobilnym podczas poszczególnych etapów rajdu. Relacje - na antenie i w kilku tytułach Polska Press.

 

Article

Trójkowy Rajd Rowerowy to seria pięciu wakacyjnych wypraw w różne regiony Polski. Dariusz Urbanowicz z redakcji sportowej tej anteny zaprosi słuchaczy co piątek na relacje w ramach audycji „Zapraszamy na weekend” (godz. 10.00-13.00). Między 29 lipca – 26 sierpnia dziennikarz będzie miał do pokonania odcinek o długości ok. 1250 km, przejeżdżając przez Solinę, Przemyśl, Rzeszów, Chełm, Białystok, Olsztyn, aby zakończyć rajd w Gdańsku.

Gdzie będzie można spotkać reporterów?

Na mecie poszczególnych etapów rajdu będzie można spotkać reporterów publicznego nadawcy. 29 lipca Urbanowicz wyruszy z Soliny, podczas pierwszej plenerowej audycji, którą poprowadzi Piotr Firan. - Trójkowy Rajd Rowerowy rozpoczynam w Solinie, w sercu moich ukochanych Bieszczadów. Pierwsze kilometry, a tak naprawdę pierwsze dziesiątki kilometrów przejadę przez Wielką Pętlę Bieszczadzką, przez Terkę, Sine Wiry, Wetlinę, Ustrzyki. Potem zacznę kierować się na północ w stronę Przemyśla, gdzie zakończę pierwszy etap. Cieszę się, że będę mógł zabrać Słuchaczy Trójki w tę niezwykłą podróż – komentuje Dariusz Urbanowicz.

Kolejnym etapem będzie Chełm (5 sierpnia), następnie Białystok (12 sierpnia), Olsztyn (19 sierpnia) i Gdańsk (25 sierpnia). W każdej z audycji Dariusz Urbanowicz opowie o wrażeniach z przejechanego odcinka trasy.

Rajd do śledzenia na antenie i w prasie

Na stronie radiowej Trójki będzie dostępny także blog dziennikarza, a trasę będzie można śledzić za pomocą specjalnej aplikacji. Relacje Dariusza Urbanowicza z Trójkowego Rajdu Rowerowego będą również dostępne w dziennikach regionalnych Polska Press – "Nowinach Rzeszowskich" "Kurierze Porannym", "Gazecie Współczesnej" oraz "Dzienniku Bałtyckim".

Z najnowszego badania Radio Track wynika, że w okresie od kwietnia do czerwca 2022 r. udział Trójki w rynku słuchalności wyniósł 1,9 proc. i względem analogicznego okresu rok wcześniej spadł o 0,3 pkt proc.

Dołącz do dyskusji: Trójka i dzienniki Polska Press będą relacjonować rajd rowerowy Dariusza Urbanowicza

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Usmy
Nie będe słuchał dopóki nie uśpią Czabańskiego. Władza już nie raz pokazała gdzie ma słuchaczy.
odpowiedź
User
Nieślubny syn małego Joe
Trójki nie ma. Pozostali tylko uzurpatorzy
odpowiedź
User
Troskliwy
Oj, a przecież jak w ub roku dziennikarze 357 organizowali rejs i transmitowali z niego relacje to trujkowe trolliki tak ich obśmiewały, nie mówiąc już o wyprawie Michała Żakowskiego do Afganistanu, że na to idą pieniądze patronów itd, a tu proszę można po prostu pojeździć rowerem za kaskę podatnika i też może być z tego podjarka dla słuchaczy, proponuję jeszcze relację z maratonu alkoholowego Ciechana, mocny skok słuchalności do poziomu 2,3 % gwarantowany
odpowiedź