SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Volkswagen Financial Services klientem dfusion communication

Agencja dfusion communication wygrała przetarg Volkswagen Financial Services na realizację działań w zakresie public relations.

Do zadań dfusion communication należy doradztwo strategiczne, bieżąca obsługa komunikacyjna i prowadzenie biura prasowego. Agencja odpowiada również za pozycjonowanie ekspertów VW FS w Polsce.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z dfusion communication, ponieważ zależało nam, aby wybrana agencja miała doświadczenie w sektorze nowych technologii i mobilności. Volkswagen Financial Services to firma, która w dynamiczny sposób dostosowuje się do potrzeb współczesnego klienta, oferując cyfrowe doświadczenie sprzedaży oraz – poprzez usługi finansowe – wiodąc prym w rozwoju elektromobilności. Jako międzynarodowy ekspert rozumiemy globalne trendy w zakresie finansowania i użytkowania pojazdów i rozpoznajemy lokalne warunki rozwoju gospodarki oraz przyzwyczajeń konsumentów – mówi Dariusz Brodnicki, dyrektor departamentu marketingu & brand managementu w Volkswagen Financial Services.

Po stronie dfusion communication za współpracę z klientem będzie odpowiadał zespół B2B prowadzony przez account directora Piotra Jamrogiewicza.

Firmy nie ujawniają szczegółów przetargu. Nie podają też, na jak długo zawarły umowę o współpracy.

Volkswagen Financial Services jest firmą zapewniającą usługi finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen. Obejmuje rozwiązania finansowe dotyczące kupna i eksploatacji samochodów: leasing, bankowość elektroniczną i ubezpieczenia. Volkswagen Financial Services działa na 51 rynkach świata, obsługując klientów indywidualnych i biznesowych.

 

Dołącz do dyskusji: Volkswagen Financial Services klientem dfusion communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl