SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wydawca „Wróżki” z prawie ćwierć miliona zysku

Wydawnictwo Te-Jot, publikujące magazyny „Wróżka”, „Gwiazdy mówią”, „Weranda” i „Weranda Country”, w ub.r. zanotowało zysk netto w wysokości 246,1 tys. zł.

Article

W sprawozdaniu złożonym w KRS podano, że przychody Wydawnictwa Te-Jot ze sprzedaży w 2021 roku wyniosły 11,5 mln zł (wzrost o 7,5 proc. w porównaniu do 2020 roku). Największe przychody - 8,9 mln zł (wzrost o 3,6 proc.) - odnotowano  ze sprzedaży czasopism.

Przychody z reklamy wyniosły 1,5 mln zł (wzrost o 19,4 proc.), internetu – 367 tys. zł (wzrost o 18,7 proc.), internetowej sprzedaży towarów – 557 tys. zł (wzrost o 234 proc.). Pozostałe koszty operacyjne to 271 tys. zł.

Zysk ze sprzedaży wyniósł 46,3 tys. zł, a zysk netto – 246,1 tys. zł (wzrost o 423,6 proc.). Jak podano, na wynik spółki duży wpływ miały inwestycje w rozwój internetu. Wspólnicy spółki postanowili, aby wypracowany zysk przeznaczyć na dalszy rozwój firmy.

Koszty działalności operacyjnej wyniosły 11,5 mln zł (wzrost o 7,3 proc.), w tym 1,75 mln na wynagrodzenia (wzrost o 12,9 proc.).

W ub.r. wydawnictwo zatrudniało przeciętnie 11 osób.

Te-Jot wydaje czasopisma „Wróżka”, „Weranda”, „Weranda Country” i „Gwiazdy Mówią”, a także ich serwisy internetowe. Większościowym udziałowcem firmy jest jej prezes Teresa Kowalkowska (ma 450 udziałów), a mniejszościowym - członek zarządu Weronika Kowalkowska (50 udziałów).

Dołącz do dyskusji: Wydawca „Wróżki” z prawie ćwierć miliona zysku

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bolek
Gratulacje! Bedzie na wakacyjna premie dla Pracowników!
odpowiedź
User
Lola
Premie? Już to widzę, jak właścicielka się podzieli.
odpowiedź
User
a
Gratulacje! Bedzie na wakacyjna premie dla Pracowników!


niecałe 250 tys. to nie za duży zysk do przejadania na premie kiedy na wypłaty zwiększono wydatki. Chociaż to tylko 11 pracownikow to może coś dostaną. I współpracownicy.
odpowiedź