SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zen Media w międzynarodowej sieci PR Enterie

Zen Media, agencja PR i marketingowa, dołączyła do Enterie, międzynarodowej sieci agencji public relations obsługujących marki, głównie w sektorze technologii.

Magdalena Górak, założycielka EnterieMagdalena Górak, założycielka Enterie

Nowy partner Enterie to firma założona w 2008 roku przez Shamę Hyder. Jest jedną  z pierwszych agencji w Stanach Zjednoczonych, które rozpoczęły marketingowe działania w obszarze mediów społecznościowych. Od prawie piętnastu lat firma obsługuje marki głównie z sektora B2B i technologii.

Enterie planuje ekspansję w USA

Dzięki nowemu partnerstwu z drugą już amerykańską agencją, Enterie zwiększy możliwości ekspansji swoich klientów na rynek Stanów Zjednoczonych.

- Wysoki - i wciąż rosnący - popyt na usługi PR na rynku amerykańskim wśród europejskich i azjatyckich spółek z sektora technologicznego skłonił nas do poszukiwań drugiego partnera w USA. Zen Media, jako jedna z czołowych agencji marketingowych i PR w Stanach, idealnie wpisuje się w profil naszej sieci i potrzeby naszych klientów - mówi Magdalena Górak, założycielka sieci Enterie.

Enterie to sieć niezależnych agencji PR, która powstała w 2017 roku z inicjatywy Magdaleny Górak, założycielki i prezeski polskiej agencji PR Profeina. Agencja działa od 11 lat i specjalizuje się w obsłudze przedsięwzięć technologicznych. Siecią kieruje obecnie Michał Rakowski - jako chief network officer. Enterie jest już obecna na ponad 80 rynkach, w tym w USA, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Sieć specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych przedsiębiorstw technologicznych i cyfrowych, oraz branż takich jak fintech, IT, e-commerce, rynek VC, marketing online oraz zrównoważony biznes.

Dołącz do dyskusji: Zen Media w międzynarodowej sieci PR Enterie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl