Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-09-01

A A A POLEĆ DRUKUJ

Aloesowa pasta do zębów wybielająca – Equilibra ORAL CARE – pielęgnacja i bogactwo naturalnych aktywnych składników dla zdrowych i białych zębów

 

 

 

Łagodne, bezpieczne wybielanie zębów połączone z naturalną pielęgnacją i higieną jamy ustnej? Tak! Postaw na naturalne składniki i delikatną pielęgnację prosto z natury z żelową pastą aloesową Equilibra.

 

Wybielająca Pasta do zębów – Equilibra ORAL CARE chroni zęby i dziąsła, łagodnie pielęgnuje i naturalnie wybiela zęby, dając przyjemne uczucie czystości i świeżego oddechu. Pasta do zębów Equilibra w formie delikatnego żelu o  świeżym miętowym smaku jest wolna od sacharyny. Łączy w sobie kojące działanie arniki, szałwii i aloesu (30%) z odświeżającym działaniem mentolu.  Swoje naturalne działanie wybielające zawdzięcza zawartości perlitu i krzemionki. Stosowana regularnie, przy prawidłowym szczotkowaniu zębów przez co najmniej minutę, pomaga chronić przed przebarwieniami i żółknięciem spowodowanym piciem barwiących napojów i paleniem tytoniu. Wybielająca pasta do zębów Equilibra gwarantuje odpowiednią ochronę przed powstawaniem płytki nazębnej i próchnicą, naturalnie wybiela nie uszkadzając szkliwa oraz zapewnia świeży oddech.
 

Pasta aloesowa Equilibra to aż 98% składników pochodzenia naturalnego! Nie zawiera sacharyny, jej skuteczność potwierdzona została testami klinicznymi.

 

www.equilibra.pl , www.equilibrasklep.pl

Producent: EQUILIBRA

Linia produktowa: ORAL CARE

Cena: ok 17 zł

Opakowanie: 75 ml

Wyłączny dystrybutor: APS Import-Export

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Equilibra to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, będąca liderem w sprzedaży suplementów diety i kosmetyków naturalnych we Włoszech, wśród których kosmetyki Aloe Vera odnoszą największy sukces. W swojej ofercie oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych posiada również suplementy diety. Equilibra stawia na naturalne trendy i skuteczną pielęgnację w zgodzie z naturą. W dążeniu do naturalności i jej szczególnego pokreślenia, asortyment marki sukcesywnie wzbogacany jest o nowe lepsze składy i moc ekstraktów roślinnych, a produkty marki stopniowo przechodzą rebranding opakowań w kierunku bardziej ekologicznych rozwiązań. Equilibra używa surowców najlepszej jakości. Aloes, który jest głównym składnikiem produktów Equilibra, uzyskiwany jest w ręcznym procesie ekstraktowania liścia na zimno, kolejno następuje mechaniczne upłynnienie i stabilizacja wewnętrznej tkanki liści, dzięki czemu w pełni zachowuje swoje dobroczynne właściwości, stanowiąc 100% czysty nienaruszony surowiec. Co bardzo ważne, produkty Equilibra zawierają wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego Aloe Vera, od 20 aż do 98%!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ