Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-06-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Atrakcje od VIVO! Piła: Zlot Food Trucków i dmuchańce dla dzieci

Już w najbliższy piątek, 18 czerwca, na parkingu VIVO! Piła startuje weekendowa uczta dla wszystkich miłośników mistrzowskich smaków. Na miejscu pojawi się kilkanaście food trucków, w których serwowane będą m.in.: amerykańskie burgery, wyśmienite pastrami czy orzeźwiająca lemoniada molekularna. To jednak nie wszystko! Z myślą o najmłodszych przygotowano także strefę zabaw z dmuchańcami.

Początek weekendu w Pile upłynie pod znakiem atrakcji od VIVO! i Zlotu Food Trucków. Parking główny obiektu wypełni ponad 10 furgonetek z jedzeniem z różnych zakątków świata. Zamówić będzie można frytki belgijskie, kurczaka w różnych wariacjach smakowych, włoskie makarony, słodkie mini pączki oraz wiele innych rewelacyjnych przysmaków. Na tydzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego pilskie VIVO! postanowiło zadbać również o rozrywkę dla najmłodszych. W dniach 18-20 czerwca na dzieci czekać będą dmuchane atrakcje: ścianka wspinaczkowa, traktor oraz dart. Strefa powstanie przy plaży VIVO!, zlokalizowanej od strony ul. 14 Lutego.

- Ogromnie cieszymy się mogąc znów zaprosić naszych gości do wspólnego spędzenia czasu. Mamy nadzieję, że miłośnicy dobrego jedzenia i aktywnego odpoczynku spędzą z nami wspaniały weekend – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. - Wierzymy, że wydarzenie trafi w gusta wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekiwali na powrót do normalności – dodaje.

Lista food trucków dostępnych na zlocie przed VIVO! Piła: Pan Burger - amerykańskie burgery, Pan Fryta - frytki belgijskie, Migrand Pastrami, Kubano zapiekanki, Mr Łasuch - kurczaczki, Włoskie Makarony, Food Patrol - szarpana wieprzowina, Zadymieni – BBQ, Sweet Donuts - mini pączki, Le mini - lemoniada molekularna oraz Kawa.

Zlot Food Trucków przed VIVO! Piła odbędzie się w piątek, 18 czerwca, i sobotę, 19 czerwca, w godz. 11:00-21:00 oraz w niedzielę, 20 czerwca, w godz. 11:00-20:00. Dmuchańce dla dzieci dostępne będą codziennie w godz. 13:00-18:00. Wstęp darmowy. W związku z wydarzeniem część parkingu, zlokalizowana najbliżej głównego wejścia, będzie wyłączona z użycia. Serdecznie zapraszamy!

Słowa kluczowe:VIVO! Piła

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ