Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-11-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Błyskawiczne łapanie korzystnego kursu? Przelewanie walut w mgnieniu oka?

Błyskawiczne łapanie korzystnego kursu? Przelewanie walut w mgnieniu oka? 

Zonda i ZEN.COM nawiązali współpracę, która pozwoli użytkownikom walut cyfrowych na natychmiastowe wpłaty i wypłaty środków w PLN 

 

W poniedziałek, 15 listopada, Zonda i ZEN.COM ogłosiły współpracę. Jedna z największych giełd walut cyfrowych w Europie połączyła siły z europejskim fintechem, zajmującym się obsługą płatności, aby udostępnić swoim użytkownikom 24 możliwości błyskawicznych wpłat na konto na platformie, a także opcję wypłacenia środków w PLN na konto ZEN.COM. Ponadto, klienci Zondy, którzy jeszcze nie posiadają konta ZEN.COM, skorzystają z jego zalet za darmo – plan Gold będzie dla nich dostępny bezpłatnie przez 12 miesięcy.

 

Upraszczanie, wygoda i bezpieczeństwo korzystania z walut cyfrowych – tak można opisać tę współpracę. Głównym celem wdrożenia rozwiązań ZEN na giełdzie Zonda jest umożliwienie jej użytkownikom natychmiastowego wpłacania lub wypłacania pieniędzy o dowolnej porze dnia i nocy. To może być szczególnie przydatne przy kupowaniu waluty cyfrowej, która szybko zyskuje popularność lub która w danym momencie ma atrakcyjną cenę – dzięki nowym usługom, użytkownicy mogą szybko reagować w takich sytuacjach.

 

– Koncentrujemy się na tym, aby inwestowanie w aktywa cyfrowe było proste i bezpieczne. Płacenie w walutach cyfrowych staje się elementem codzienności – musimy być na to gotowi. Współpraca z ZEN.COM to naturalny krok na drodze do zapewnienia naszym użytkownikom najwyższego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Wierzymy w regulacje, starannie dobieramy najbardziej zaufanych partnerów i dostosowujemy wszystkie nasze procedury do obowiązujących przepisów prawa – mówi Kamil Sikorski, Chief Growth Officer i Poland Country Head w Zondzie.

 

Dzięki rozwiązaniom ZEN.COM, użytkownicy Zondy będą mogli wpłacać pieniądze na swój rachunek giełdowy za pośrednictwem 24 różnych metod płatności, m.in. kart płatniczych, Apple Pay, Google Pay czy przelewów natychmiastowych. Ponadto, klienci platformy, którzy założą konto w ZEN.COM za pośrednictwem Zondy, będą mogli skorzystać bezpłatnie z pakietu Gold przez pierwsze 12 miesięcy. Usługa obejmuje takie korzyści, jak możliwość prowadzenia rachunku IBAN w ponad 30 walutach, bezpłatne przewalutowanie (do 5000 EUR miesięcznie) oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów (do 300 EUR miesięcznie).

– Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom spokoju ducha, niezależnie od tego, w których miejscach w Internecie robią zakupy czy dokonują płatności. Dzięki współpracy z Zondą rozszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw ich zainteresowaniom i rosnącej popularności walut cyfrowych. Ten ruch daje naszym klientom więcej możliwości funkcjonowania w sieci. Od teraz będą mogli dokonywać wpłat i wypłat na platformie Zonda w mgnieniu oka. A z drugiej strony, dzięki ZEN.COM użytkownicy Zondy zyskują nie tylko dostęp do bezproblemowych doładowań, ale także poczucie bezpieczeństwa w świecie tradycyjnych walut. Ich zakupy online są chronione dzięki ZEN Care, a wypłaty z bankomatów czy przewalutowania możliwe są po konkurencyjnych kursach rynkowych – mówi Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.COM.

Zespoły Zondy i ZEN.COM intensywnie pracowały nad uproszczeniem procesu rejestracji i zapewnieniem jego maksymalnie płynnego przebiegu. Jeśli użytkownik posiada już konto ZEN.COM, może po prostu aktywować usługę w ustawieniach swojego konta na platformie. Jeśli użytkownik nie jest jeszcze zarejestrowany w systemie ZEN.COM, powinien zalogować się na stronie Zondy i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami, aby zacząć korzystać z zalet konta ZEN.COM.

 

Współpraca z ZEN.COM to tylko jeden z wielu komunikatów, które zostały w ostatnim czasie ogłoszone przez giełdę kryptowalutową. Na początku listopada firma pomyślnie przeszła rebranding, zmieniając swoją nazwę z BitBay na Zonda, za czym poszły również zmiany w designie oraz na stronie głównej. Zonda przedstawiła również nowy skład zarządu oraz plany i strategię rozwoju.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ