Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-04-04

A A A POLEĆ DRUKUJ

Dowiedz się, jak powstaje dźwięk!

Każdego dnia docierają do nas niezliczone dźwięki, ale czy wiemy, jak powstają? Między innymi tego będą mogli dowiedzieć się uczestnicy kolejnego spotkania z cyklu „Akademia Małych Odkrywców”, które odbędzie się 9 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Najmłodsi wezmą udział w warsztatach i stworzą proste instrumenty muzyczne. Wstęp wolny!

Podczas kolejnego w tym roku spotkania z cyklu „Akademia Małych Odkrywców” poznają sekrety dźwięku. W niedzielę 9 kwietnia uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak powstaje i jak rozchodzi się dźwięk, przekonają się, czy można zobaczyć fale dźwiękowe oraz czy za pomocą dźwięku można zgasić świeczkę.

Podczas spotkania „Akademia Małych Odkrywców” dzieci wezmą również udział w warsztatach, które pozwolą im zrozumieć zjawiska fizyczne, związane z powstawaniem i rozchodzeniem się dźwięków. W trakcie zajęć dzieci będą mogły wykonać proste instrumenty muzyczne i wspólnie zbudują telefon.

Edukacyjne spotkanie dla dzieci odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział we wspólnej zabawie jest bezpłatny!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ