Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-10-06

A A A POLEĆ DRUKUJ

Europ Assistance partnerem merytorycznym IX Kongresu Bancassurance

Europ Assistance Polska od wielu lat aktywnie wspiera rozwój rynku bancassurance w Polsce uczestnicząc w wielu znaczących wydarzeniach branżowych i dzieląc się swoimi doświadczeniami. Firma była partnerem merytorycznym IX Kongresu Bancassurance organizowanego przez Związek Banków Polskich i Polską Izbę Ubezpieczeń.

W dniach 5-6 paĹşdziernika, w Serocku odbył się IX Kongres Bancassurance organizowany przez Polską Izbę Ubezpieczeń i Związek Banków Polskich pod tytułem „Bancassurance: popiół i diament”. Wiodącym tematem wydarzenia były zmiany dotyczące dystrybucji ubezpieczeń i proces wdroĹźenia tych zmian na polskim rynku bancassurance.

Partnerem merytorycznym wydarzenia, juĹź po raz kolejny, była Europ Assistance Polska. Z ramienia firmy w roli prelegenta wystąpił radca prawny Marek Pilc, który przedstawił szanse i wyzwania w procesie dystrybucji ubezpieczeń w ramach nowej rzeczywistości regulacyjnej.

Udział Europ Assistance Polska w tak znaczącym wydarzeniu branĹźowym wynika z duĹźego zaangaĹźowania firmy w rozwój rynku bancassurance, Dzięki takim inicjatywom  moĹźliwe jest bieżące analizowanie zmian, szans i wyzwań, a takĹźe zmieniających się potrzeb klientów. 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ