Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-04-08

A A A POLEĆ DRUKUJ

Galeria Bronowice zaprasza do „Laboratorium zapachu”

Sensualne piżmo, delikatna biała herbata, orientalna wanilia, a może orzeźwiająca limonka? Specjaliści potrafią skomponować perfumy idealne na podstawie zaledwie kilku informacji o upodobaniach odbiorcy. Z takiej usługi już niebawem będą mogli skorzystać klienci Galerii Bronowice podczas „Laboratorium zapachu”, czyli bezpłatnych warsztatów online z ekspertami z Mo61 Perfume Lab. Odbędą się one w dniach 9-10 oraz 16-17 kwietnia. Gotowe zapachy zostaną przesłane uczestnikom pocztą.

Czy tworzenie legendarnych kompozycji zapachowych zarezerwowane jest wyłącznie dla światowej sławy domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani czy Yves Saint Laurent? Niekoniecznie! Przekonują o tym Galeria Bronowice i koncept Mo61 Perfume Lab, oferując jedyne w swoim rodzaju perfumiarskie warsztaty online. Uczestnicy „Laboratorium zapachu” będą mieli okazję do rozmowy z profesjonalistami i stworzenia z ich pomocą fiolki niepowtarzalnych perfum dla siebie lub kogoś bliskiego.

 - Nie od dziś wiadomo, że przyjemna woń potrafi moderować nasz nastrój, koić nerwy czy poprawiać koncentrację. Dlatego też w tym trudnym dla wszystkich okresie postanowiliśmy zadbać o samopoczucie naszych klientów w niesztampowy sposób. Wraz z Mo61 Perfume Lab zapraszamy do wirtualnego świata aromatów oraz stworzenia wspólnie z ekspertami wyjątkowych i szytych na miarę indywidualnych upodobań zapachów - mówi Aleksandra Mańka, Dyrektorka Galerii Bronowice.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ