Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-10-30

A A A POLEĆ DRUKUJ

Jesień w obuwnictwie


Każdy sezon w modzie rządzi się swoimi prawami - to nie tylko jeśli chodzi o ubrania czy dodatki, ale przede wszystkim buty. Prace nad tegorocznymi modelami obuwia zostały już zakończone i coraz więcej marek prezentuje swoje najnowsze kolekcje i oferty. Czego możemy spodziewać się w sezonie jesień/zima 2020?

 

Jak wiadomo, moda lubi zataczać koło, przez co pewne elementy z dawno minionych lat hucznie powracają w odświeżonej formie. W tym roku wróciła szeroko pojęta klasyka, którą Polki wręcz kochają. Obowiązuje także ukłon w stronę minimalizmu w formie i kształcie obuwia, przejawiający się przede wszystkim kwadratowymi noskami w butach, które mają lekko wydłużone czubki. Kolorystyka na jesień i zimę to czerń, odcienie brązu, ciepłych beży, trochę granatu, a także czerwone akcenty. 

 

Co wybierają Polki?

Pod względem zakupu obuwia, klientki można podzielić na dwie grupy. Panie konserwatywne interesują się wyłącznie klasycznymi modelami, wychodząc z założenia, że są one ponadczasowe i zawsze dobrze się w nich wygląda. Są też kobiety, które chcą się w jakiś sposób wyróżnić, dodać pazur do całej stylizacji, dla których wszelkiego rodzaju zdobienia czy wyrazistsze, czasem nawet ekstrawaganckie kolory będą doskonałym uzupełnieniem.

 

Niektóre nasze Klientki kupują te same modele w kilku kolorach, by pasowały do każdej stylizacji. Ale mamy i takie, które swój ulubiony model od razu zamawiają w całym dostępnym zestawie kolorystycznym. Stosujemy bardziej ożywione kolory, np. w kolekcji jesienno-zimowej pojawi się czerwień oraz rudy. Chcemy w ten sposób zrekompensować brak słońca i światła. Co roku ok. 10% naszej kolekcji wymyka się standardom - w sam raz dla Pań lubiących zaszaleć - mówi Jacek Brożek z firmy Bravo Moda.

 

Czym zaskoczy nas ten sezon?

Niewątpliwie jesienią tego roku będą królowały loafersy - buty na płaskim obcasie z języczkiem, inspirowane męskim obuwiem. Nie tylko idealnie pasują do codziennych stylizacji, ale są także bardzo wygodne.

 

Nasza kolekcja jest już kompletna. Znajdzie się w niej ponad 30 modeli w różnej kolorystyce. Specjalizujemy się w czółenkach damskich, więc jest ich najwięcej, lecz systematycznie rozszerzamy kolekcję o inne modele. O tym sezonie możemy powiedzieć krótko: „klasyczne piękno z nutką nostalgii” - dodaje Marcin Wójcik z firmy Bravo Moda.

 

Zmiana stylu życia spowodowana koronawirusem spowodowała mniej okazji do różnego rodzaju wyjść, co sprawiło, że zmalało zainteresowanie modelami wyjściowymi czy wieczorowymi. Dlatego też w tym sezonie większość marek dostosowujących się do nowej rzeczywistości wprowadziła do swojej oferty szeroki wachlarz modeli do użytku na co dzień.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ