Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2016-09-23

A A A POLEĆ DRUKUJ

Konkurs na Dzień Chłopaka w Parku Wodnym Koszalin

30 września, w piątek, obchodzimy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Park Wodny Koszalin, przygotował specjalny konkurs z nagrodami. Do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń upoważniających do korzystania ze wszystkich stref aquaparku. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Osoby korzystające z atrakcji dostępnych w obiekcie nie będą miały z tym zadaniem żadnego kłopotu. Konkurs trwa do niedzieli, 25 września.

Dzień Chłopaka to nietypowe święto, które nie ma tak długiej tradycji co choćby Dzień Kobiet. Panowie w każdym wieku z pewnością docenią jednak drobny upominek przygotowany z myślą o ich święcie. Pomysłem na prezent dla chłopaków przepadających za pływaniem i innymi formami aktywności fizycznej jest zaproszenie do aquaparku. Park Wodny Koszalin zaprasza do wzięcia udziału w zabawie, w której do zdobycia jest pięć podwójnych wejściówek.

Konkurs na Dzień Chłopaka w Parku Wodnym Koszalin będzie trwał do 25 września. By zdobyć dwuosobową wejściówkę ważną do 30 września br., należy odwiedzić Fanpage obiektu dostępny pod adresem (www.Facebook.com/Koszalin.Aquapark) i pod umieszczoną na szczycie tablicy grafiką konkursową zostawić swoją odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jaka jest Wasza ulubiona atrakcja Parku Wodnego Koszalin?”

Organizatorzy konkursu liczą na pomysłowe odpowiedzi opisujące ulubione formy spędzania czasu w obiekcie. Każdy kto choć raz odwiedził Park Wodny Koszalin nie będzie miał z tym pytaniem najmniejszego kłopotu. 

Nagrodami w konkursie są dwuosobowe wejściówki, upoważniające do korzystania ze wszystkich stref aquaparku. Pięć najlepszych komentarzy wybierze jury konkursu.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na Fanpage'u Parku Wodnego Koszalin w poniedziałek (26 września  br.) do godz. 10.00.

Szczegółowy regulamin zabawy jest dostępny na stronie internetowej www.aquapark.koszalin.pl w zakładce Aktualności.

* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. 

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.  

***

KONTAKT:

Park Wodny Koszalin
www.aquapark.koszalin.pl

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70

Słowa kluczowe:aquapark, promocja, konkurs

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ