Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-05-05

A A A POLEĆ DRUKUJ

Makrela i śledź w egzotycznych smakach Graala

Filety z makreli i śledzia to najczęściej wybierane produkty rybne w Polsce. Chcąc uatrakcyjnić ten segment rynku, wprowadziliśmy nowe warianty smakowe popularnych ryb. Gama naszych propozycji powiększyła się o filety z makreli z papryczką piri piri w oleju, filety z makreli w paście pomidorowo-czosnkowej, filety śledziowe w sosie paprykowym i filety śledziowe w pikantnym sosie pomidorowym.

Filety to delikatne, najsmaczniejsze mięso ryby. Wygodne w spożyciu i bogate w wartości odżywcze: białko, kwasy tłuszczowe Omega-3, witaminy i mikroelementy. Regularne spożycie ryb pozytywnie wpływa na zdrowie.

Nowe sosy to efekt badań opinii i spełnienia oczekiwań klientów. To także propozycja  na odświeżenie tradycyjnych konserw. Produkt skierowany jest do ludzi lubiących przełamywać standardy i lubujących się w wyraziste doznania smakowe.

Do produkcji nowych rybnych przysmaków użyliśmy surowców najwyższej jakości. Porcja 170g to idealna propozycja na śniadanie lub zdrową przekąskę pomiędzy posiłkami.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ