Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-08-28

A A A POLEĆ DRUKUJ

Marka TRYTON pomaga projektantom wnętrz

Zaprojektowanie pięknego, a jednocześnie funkcjonalnego wnętrza to prawdziwa sztuka. Dobrze wiedzą o tym nie tylko profesjonalni architekci wnętrz, lecz także każdy, kto kiedykolwiek tego próbował. Projekt to dopiero początek drogi. Do wykonania go w rzeczywistości, jak i przygotowania szeregu niebanalnych dodatków, niezbędne są właściwe narzędzia. Właśnie takie oferuje marka elektronarzędzi TRYTON, która rozpoczęła współpracę ze Szkołą Produkcji Wnętrz i Designu.

Eleganckie, piękne, komfortowe i niepowtarzalne – to zwroty doskonale opisujące nowoczesne wnętrza. Zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale, wprost zachęcają do zamieszkania w nich. Ich kreatorzy, czyli architekci wnętrz, powinni posiadać bardzo rozwinięty zmysł estetyczny oraz bogatą wiedzę produktową i techniczną, dotyczącą m. in. praktycznego wykorzystania elektronarzędzi. Adepci zawodu, którzy jego tajniki zgłębiać będą w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu, mają unikatową możliwość sięgnięcia po sprzęt najwyższej jakości. Partnerem szkoły została właśnie marka wydajnych, trwałych, a jednocześnie prostych w obsłudze elektronarzędzi TRYTON.

Pomysły na wystrój wnętrza rodzą się w wyobraźni architektów. Następnie zostają przelane na papier czy, coraz częściej, do specjalistycznego oprogramowania komputerowego, pozwalającego na nieskrępowane tworzenie wspaniałych kreacji. Aby projekt „przekuć” w rzeczywistość potrzeba jednak właściwych narzędzi – komentuje Joanna Woźniak, Dyrektor Marketingu PROFIX, jednego z największych dystrybutorów narzędzi i elektronarzędzi w Polsce, firmy do której należy marka TRYTON. – Elektronarzędzia TRYTON doskonale sprawdzą się zarówno podczas prac remontowych jak i przy wykonywaniu niepowtarzalnych elementów wystroju wnętrza: od ozdobnych ramek do obrazków, aż po własnoręcznie wykonane meble – dodaje.

Zajęcia w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu startują już we wrześniu. Mają rozwijać kreatywność architektów, ambicję tworzenia projektów niepowtarzalnych i ponadczasowych oraz niezwykle cenną umiejętność projektowania i wykonywania elementów wystroju wnętrza. Poprowadzą je wieloletni praktycy i uznani technolodzy. Nad jakością zajęć i ich prawidłowym przebiegiem czuwa Dominika J. Rostocka – mentor SPWiD. W ciągu 15 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą (między innymi we Włoszech, Niemczech czy Dubaju). W 2013 roku jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards.

W asortymencie marki TRYTON znajdują się m.in. wiertarki, wkrętarki, frezarki, pilarki, wyrzynarki, szlifierki jak również elektryczne i spalinowe narzędzia do pielęgnacji ogrodu. Wyroby TRYTON produkowane są wyłącznie z najwyższej klasy komponentów w oparciu o najnowsze technologie. Spółka PROFIX jest także właścicielem marki dedykowanych profesjonalistom narzędzi PROLINE oraz marki LAHTI PRO, która oferuje ubrania robocze i środki ochrony osobistej.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ