Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-07-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Mini korbki ERFW+I

Piaseczno, 16 lipca 2014 r. — Firma Elesa+Ganter wprowadziła do oferty mini korbki o oznaczeniu ERFW+I. Nowy produkt jest przeznaczony do ręcznego napędu mechanizmów regulacyjnych niewielkich rozmiarów. Dzięki swej kompaktowej budowie i ergonomicznym kształtom korbki mogą być używane m.in. w sprzęcie laboratoryjnym, urządzeniach pomiarowych, markizach, czy parasolach.

Elementy Elesa+Ganter znajdują szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i poza nim. W wielu przypadkach zdarza się więc, że wymaganiami stawianymi konkretnemu produktowi, poza solidnością i wytrzymałością, są estetyka wykonania i niewielkie rozmiary. Takimi właśnie produktami w grupie elementów napędowych są mini korbki serii ERFW+I.

Mini korbki ERFW+I

Budowa korbki ERFW+I bazuje na połączeniu dwóch standardowych elementów Elesa+Ganter, rękojeści typu ERFW (http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9683/4/77/rekojesci-dzwigniowe/erfw./eg/) i rękojeści obrotowej I.471+x (http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9713/4/82/rekojesci-obrotowe/i.741+x/eg/). Niewielkie wymiary obu elementów tworzą kompaktowego kształtu korbkę, której obrotowa rękojeść daje możliwość wygodnego regulowania, nawet przy wymaganej dużej ilości obrotów.

Rękojeści dźwigniowe typu ERFW Rękojeści obrotowe typu I.741+x

Dla łatwego i ekonomicznego zamocowania korbki na wałku służy otwór poprzeczny w jej piaście. Wprowadzone przez wspomniany otwór wiertło umożliwia precyzyjne wykonanie otworu poprzecznego w wałku i późniejsze zakołkowanie połączenia.

Więcej informacji technicznych na temat mini korbek ERFW+I znajduje się na ich karcie katalogowej – ERFW+I (http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9705/4/75/rekojesci-dzwigniowe-z-rekojescia-obrotowa/erfw+i/eg/)
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ