Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-04-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nowa luksusowa linia produktów rybnych SuperFish PRESTIGE

Oferta produktowa Grupy Kapitałowej GRAAL powiększyła się o nową linię produktów w puszkach - SuperFish PRESTIGE. To najwyższej klasy produkty rybne w wyjątkowych kompozycjach smakowych. Produkty zamknięto w - podkreślającej elegancję i luksus - czarno-złotej oprawie. Oferta jest odpowiedzią na lukę i zapotrzebowanie w segmencie rybnych produktów luksusowych.

Nowa linia skierowana jest do konsumentów poszukujących wyjątkowych doznań smakowych, produktów wysublimowanych i najwyższej jakości oraz nieco ekstrawagancji.

Oferta obejmuje Filety z makreli w sosie pomidorowym mozzarella, Filety z makreli w oliwie z oliwek, Filety ze śledzia w sosie tajskim, Filety ze śledzia w sosie pomidorowym z curry, Tuńczyk Tongol kawałki z grillowaną papryką i Tuńczyk Tongol kawałki po śródziemnomorsku. Linia ta będzie systematycznie rozszerzana o nowy asortyment.

Filety dostępne są w puszkach 170g, tuńczyk w opakowaniu 165g. Jedna puszka to idealna porcja na zdrowe śniadanie lub wykwintną przekąskę pomiędzy posiłkami.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ