Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-10-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

Ostatnie dni na zgłaszanie prac w konkursie Forbo „0,6 do kwadratu”

Ogłoszony w maju bieżącego roku konkurs Forbo „0,6 do kwadratu” powoli dobiega końca. Uczestnicy, którzy się zarejestrowali i otrzymali od organizatora tablicę Bulletin Board, do 30 października mają czas na zgłoszenie swojej pracy w konkursie.

Konkurs „0,6 do kwadratu” organizowany przez firmę Forbo, producenta wykładzin i okładzin meblowych, jest skierowany do architektów oraz studentów kierunków architektonicznych i artystycznych. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu tablicy inspiracji – moodboardu, na bazie okładziny ściennej Bulletin Board. To materiał wytwarzany z naturalnych i odnawialnych surowców – połączenie żywicy, drobno mielonego korka i utlenionego oleju lnianego sprawia, że jest sprężysty, elastyczny i trwały, nie kruszy się i ma bardzo mały efekt pamięci – pinezki można wbijać na całą głębokość. Innowacyjny produkt marki Forbo jest higieniczny, nie przyciąga kurzu, ma właściwości bakteriostatyczne. Uczestnicy, którzy zarejestrowali się w konkursie, otrzymali Bulletin Board o wymiarach 60 x 60 cm, aby na nim stworzyć moodboard, za pomocą którego wyrażą siebie – swoje zainteresowania, styl, charakter, inspiracje i marzenia. W tym celu można użyć rozmaitych środków: zdjęć, próbek materiałów, ważnych przedmiotów, pamiątek, symboli, tego nad czym pracujemy – im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Jurorzy będą brali pod uwagę zarówno estetykę, jak i pomysłowość autorów nadesłanych prac.

Na zgłoszenie prac uczestnicy mają jeszcze tylko kilka dni – termin mija 30 października 2021.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie:

https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/konkurs-stworz-wlasna-tablice-i-wygraj/p06bmi

Patroni medialni:

Architektura & Biznes, Czas na Wnętrze, Designteka.pl, Dobre Wnętrze, Foorni.pl, LABEL, M jak Mieszkanie, MAGAZIF.com, OKK! Design, Sztuka-wnetrza.pl, Urządzamy.pl, whiteMAD

Słowa kluczowe:Forbo, konkurs

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ