Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2016-12-12

A A A POLEĆ DRUKUJ

Park Wodny Koszalin oferuje karty podarunkowe!

Nie masz pomysłu na prezent? Okres przedświąteczny kojarzy Ci się z wieczną gonitwą? Park Wodny Koszalin znalazł świetne rozwiązanie. Karta podarunkowa, która z pewnością ucieszy każdego miłośnika relaksu, wodnych zabaw i aktywnego spędzania czasu.

Niebawem święta Bożego Narodzenia. Okres spędzania czasu z najbliższymi, przygotowywania wspaniałych potraw oraz dawania prezentów. Z tym ostatnim wielu ludzi ma niemały problem. Aby im pomóc, Park Wodny Koszalin ofertuje wspaniałe rozwiązanie - kartę podarunkową, która jest świetnym pomysłem dla osób, które kochają relaks, wodne szaleństwa oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Jak zapewnia Kierownik aquaparku, Jacek Sinkiewicz, karta podarunkowa to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które w ferworze przygotowań świątecznych nie mają czasu na całodniowe wybieranie prezentów. - Karta podarunkowa to doskonały pomysł na upominek, który na pewno ucieszy każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas, ale także relaksować się. Co więcej, karta ta zapewnia bogatą ofertę rozwiązań dającą możliwość dostępu do wybranych stref Parku Wodnego Koszalin. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czyli okres kupowania prezentów. W tym przypadku wiele osób ma ogromny problem. W związku z tym, poprzez przygotowanie karty podarunkowej chcemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów, których dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem - powiedział Jacek Sinkiewicz, Kierownik Parku Wodnego Koszalin, który zaznaczył, że sprzedaż kart podarunkowych, odbywa się w kasach Parku Wodnego Koszalin w godzinach od 7:00 do 22:00. 

Warto również wspomnieć, że przez cały miesiąc, bilet normalny do Parku Wodnego Koszalin, zakupić można w cenie biletu ulgowego. 

***

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. 

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.  

 

***

KONTAKT:

Park Wodny Koszalin

www.aquapark.koszalin.pl

 

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Dik

aleksandradik@adventure.media.pl 

tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ