Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-05-31

A A A POLEĆ DRUKUJ

Piękni na nowo – z jakich zabiegów warto skorzystać po miesiącach izolacji?

Martwisz się o swój wygląd, bo od wielu miesięcy nie chodzisz na siłownię ani do klubu fitness? Nie uśmiechało Ci się bieganie w maseczce, nie mogłaś wyjechać, by pływać w morzu, ani spacerować po górach? Jesteś piękna i nawet dodatkowe kilogramy tego nie zmienią! 

Jeśli jednak skutecznie chcesz zadbać o siebie, by szybko i efektywnie poprawić swój wygląd, to może warto właśnie teraz skorzystać z zabiegów upiększających w gabinecie medycyny estetycznej? Najnowocześniejsze rozwiązania są dostępne dla każdego, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi technologicznych możesz odzyskać stracony czas i znowu poczuć się dobrze we własnej zdrowej i jędrnej skórze! Poniżej kilka zabiegów rekomendowanych przez specjalistów z Drzazga Clinic.

 

HIFU Advance

Aby skutecznie wymodelować sylwetkę, należy w pierwszej kolejności poprawić jędrność skóry. Warto więc skorzystać z nieinwazyjnego zabiegu liftingująco-modelującego, na różne partie ciała, takiego jak HIFU Advance. Technologia HIFU pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Rozwiązanie w 2020 roku otrzymało nagrodę „Perły Dermatologii Estetycznej” w kategorii zabiegi liftingujące

Czym jest HIFU, z którego korzysta urządzenie HIFU Advance? Opiera się na działaniu bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które odpowiednio podgrzewają tkankę, stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, przeciwdziałając procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Metoda jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnego przygotowania, a po zabiegu nie ma konieczności przejścia okresu rekonwalescencji. 

Terapia HIFU oparta jest na oryginalnej technologii TDT™ (Thermal Diffusion Treatment), która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze, co powoduje, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Jest to proces przywracający skórze sprężystość i jędrność. HIFU Advance wyposażony jest również w specjalną głowicę do operowania w mniejszych i bardziej delikatnych okolicach.

Jakie efekty daje HIFU Advance? Zapewnia wymodelowanie sylwetki oraz redukuje miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Poprawa również elastyczność, strukturę i koloryt skóry.

Perfect Shape

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem modelująco-liftingującym jest Perfect Shape - zabieg łączący w sobie cztery sprawdzone i efektywne technologie: vacuum, LED, fale radiowe oraz ultradźwięki.

Dzięki  vacuum, usuwane są zastoje limfatyczne, co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę, fala radiowa, wytwarzająca odczuwalne ciepło, powoduje wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych, dotlenienie skóry oraz zwiększenie produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych i w końcu ultradźwięki (kawitacja) wyszczuplają wybrane partie ciała i redukują komórki tłuszczowe.

CoolSculpting

Technologia CoolSculptingu wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, polegające na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych, wywołując zjawisko krystalizacji kwasów tłuszczowych. W efekcie dochodzi do uszkodzenia i obumierania komórek tłuszczowych, które w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Podczas jednego zabiegu CoolSculpting można zredukować tkankę tłuszczową nawet
o 27% – jest to więc naprawdę prosty sposób na wymodelowanie sylwetki i zmniejszenie obwodu wybranych partii ciała. CoolSculpting to urządzenie bezpieczne, o udokumentowanym działaniu, posiadające certyfikat FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywność i Leków). Jest to najlepsza metoda na nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowym wyznacznikiem najwyższej jakości technologii CoolSculpting jest możliwość równomiernego schłodzenia tkanki do nawet -13 stopni, zapewniając całkowite bezpieczeństwo, dzięki systemowi zabezpieczenia przed odmrożeniem.

Zabieg jest wysoce komfortowy, w trakcie jego trwania pacjent leży w wygodnej dla siebie pozycji. Odpowiednio dobrana głowica zasysa tkankę pomiędzy panele chłodzące. Wbudowane w aplikator czujniki kontrolują temperaturę skóry w trakcie zabiegu, zapewniając jednakowy i stały przebieg. Podczas działania odczuwa się jedynie delikatne zassanie skóry w miejscu poddawanym zabiegowi.

Wśród opisanych zabiegów nie znalazłaś czegoś dla siebie? Na szczęście to tylko niektóre, spośród możliwości, jakie oferuje Drzazga Clinic, gdzie możesz na przykład skorzystać z fali uderzeniowej, czy drenażu limfatycznego, a także wielu innych nowoczesnych rozwiązań. Najnowsze zdobycze technologii kryją w sobie  wielką moc upiększającą i pomagają odzyskać dobrą sylwetkę. Do tego warto skorzystać z nowej usługi – „fit planu”, gdzie dostaniemy w pakiecie wskazówki jak na co dzień zadbać o odpowiednią dietę i ćwiczenia, które pozwolą znowu cieszyć się pięknem ciała! Po miesiącach izolacji zasługujesz na coś specjalnego! 

 

Drzazga Clinic – Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Chorzowie oferująca innowacyjne zabiegi dla ciała i twarzy. Oferuje usługi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym światowym poziomie. Wysoce wykwalifikowany personel korzystający z innowacyjnego i unikalnego sprzętu zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług oraz miłą atmosferę podczas zabiegu. Zespół Drzazga Clinic tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę. Niezbędne certyfikaty i doświadczenie to tylko niektóre zalety personelu Drzazga Clinic.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ