Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-10-25

A A A POLEĆ DRUKUJ

Startuje święto fanów Counter-Strike’a - PGL Major Stockholm 2021

 

Rozpoczyna się najważniejszy turniej CS:GO tego roku, a wraz z nim polska transmisja, tworzona przy współpracy agencji gamingowej Fantasyexpo oraz firmy FRENZY. W rozgrywkach zobaczymy na pewno trzech Polaków, którzy będą walczyć o historycznie wysoką pulę nagród w wysokości $2.000.000. Partnerami polskiej transmisji zostali Samsung Odyssey, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok, Grześki oraz KFC.

Tegoroczny Major odbędzie się w Sztokholmie, w obiekcie Avicii Arena, który może pomieścić nawet kilkunastotysięczną widownię. Fakt ten jest niezwykle ważny, ponieważ jest to pierwszy turniej CS:GO od lutego 2020, na którym widownia będzie mogła dopingować swoich ulubieńców na żywo, a nie z domowego zacisza. Tchnie to powiew świeżości w rozgrywki esportowe, których fani zatęsknili za prawdziwym dopingiem.

Polscy fani będą mieli kogo zagrzewać do walki podczas rozgrywek w Sztokholmie. W wydarzeniu wystąpi na pewno trzech rodaków - duet w barwach ENCE, czyli Paweł “dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miskiewicz, a ich zespół uważany jest za potencjalnego czarnego konia turnieju. W dalszym etapie, bo dopiero w Fazie Legend zobaczymy Michała “MICHU” Müllera wraz z amerykańskim Evil Geniuses. Ponadto nie sposób nie wspomnieć o graczu rezerwowym Teamu Liquid, ponieważ w tę rolę został wpisany Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, legendarny gracz polskiego Virtus.pro.

Turniej rozpoczną spotkania Fazy Pretendentów, z której zwycięskie drużyny awansują do Fazy Legend. Obie zostaną rozegrane według formatu szwajcarskiego. Wszystkie mecze będą miały charakter best-of-one, oprócz pojedynków decydujących o awansie i eliminacji z turnieju, w których zobaczymy co najmniej dwie mapy.

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali - Samsung Odyssey, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok, Grześki oraz KFC, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!

Mamy to! Dwa lata przerwy i wraca Major CS:GO, a wraz z nim tradycyjnie już, polska transmisja. Cieszę się, że zaufało nam ponownie tak wielu partnerów. Jest to “święto” dla wszystkich fanów CS-a i osób głodnych esportowych wrażeń. Dzięki naszemu projektowi #GamingBezBarier - dwa dni finałowe dostępne również dla osób Głuchych. Wierzę, że nasza obsada komentatorów i ekspertów w odpowiedni sposób przekaże panujące przy tym emocje, a współpraca z FRENZY je umocni. Nie mogę się doczekać! - komentuje Bartosz Wilczek, Head of esports, Fantasyexpo

Dni do startu Majora odliczaliśmy od długich miesięcy. Nic dziwnego, że ekscytacja związana z inauguracją najważniejszego turnieju w sezonie sięga zenitu. Cieszę się, że dzięki współpracy z Fantasyexpo będziemy mogli kibicować najlepszym zawodnikom świata, śledząc ich poczynania nie tylko w Internecie, ale również na antenie telewizji Polsat Games. Możliwość wyprodukowania polskiej transmisji to dla FRENZY niemały zaszczyt. Trzymam kciuki za wszystkich Polaków biorących udział w zawodach. Oby wsparcie fanów dodało im skrzydeł! - mówi Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY

Wyjątkowe wydarzenie potrzebuje wyborowej obsady komentatorskiej, dlatego w wśród casterów zobaczymy takie persony jak Piotr “Izak” Skowyrski, Paweł “Saju” Pawełczak, Radek “mad1” Florkowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Dominik “Domek” Nowakowski, Jakub “Swelder” Grzegorski. Organizatorzy przewidują również ciekawych gości w roli ekspertów i analityków, a wśród nich na pewno pojawi się komentator ESL Polska – Kuba “KubiK” Kubiak. Transmisję będzie można oglądać w serwisie Twitch na dwóch kanałach w trakcie Fazy Pretendentów oraz Fazy Legend - twitch.tv/izakooo oraz twitch.tv/esportnow oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ