Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2015-06-08

A A A POLEĆ DRUKUJ

Sufitowe dylematy

Odnawianie sufitu to nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonego malarza. To praca wymagająca umiejętności, ale przede wszystkim wiedzy, na jaki produkt malarski postawić. Specjalistyczna farba do sufitów uchroni nas przed refleksami światła i nie będzie kapała podczas malowania. Potwierdzają to malarze korzystający z farby sufitowej CEILING ANTI-REFLEX szwedzkiej marki Scala.

Ach te sufity…

Każdy kto choć raz całościowo odnawiał dom lub mieszkanie z pewnością pamięta również malowanie sufitu. Praca z rękoma uniesionymi do góry jest wyjątkowo męcząca, a kropelki farby skapujące na twarz dodatkowo utrudniają zadanie. Jest to bardzo newralgiczna i ciężka do malowania powierzchnia, która ze względu na swoje umiejscowienie wymaga zastosowania specjalistycznych farb. Sufit jest silnie nasłoneczniony, dlatego najlepiej sprawdzą się głęboko matowe farby, które optycznie niwelują nierówności podłoża oraz refleksy świetlne. Komfort pracy zwiększą produkty malarskie o wysokiej sile krycia połączonej z bardzo dobrą przyczepnością. Dzięki temu farba nie kapie na podłogę (i na nas!) i jest bardziej wydajna. Powyższe cechy z powodzeniem można odnieść do specjalistycznej farby do sufitów CEILING ANTI-REFLEX, najnowszego produktu w portfolio szwedzkiego producenta Scala.

„Nie” dla refleksów na suficie

CEILING ANTI-REFLEX to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o mato-wym stopniu połysku, odporna na delikatne zmywanie o podwyższonej bieli. Produkt przeznaczony jest do malowania sufitów wewnątrz pomieszczeń, ale można stosować go również do innych powierzchni wymagających całkowicie matowego wykończenia. Przy pomocy CEILING ANTI-REFLEX odnowimy różnego rodzaju podłoża, w tym tynki cementowe i cementowo – wapienne, tynki i gładzie gipsowe, ścianki z płyt gipsowo – kartonowych itp. Farba szwedzkiej marki Scala wyróżnia się niskim czynnikiem refleksu światła, dzięki czemu znacząco minimalizuje ewentualne nierówności powierzchni. Ma to szczególne znaczenie w przypadku sufitów, na których wszelkie niedoskonałości podłoża są zdecydowanie bardziej widoczne niż na ścianach. Unikalna receptura farby CEILING ANTI-REFLEX eliminuje tzw. efekt przematowień. Farba charakteryzuje się perłowym odcieniem bieli, bardzo dobrą siłą krycia i doskonałą przyczepnością do podłoża. Jest to ekologiczny i przyjazny środowisku naturalnemu produkt, który uhonorowany został prestiżowym wyróżnieniem Nordic Ecolabel. Farba nie emituje do atmosfery lotnych związków organicznych (VOC) i tworzy na powierzchni sufitów (i nie tylko) „oddychającą” powłokę malarską.


Farba CEILING ANTI-REFLEX – informacje o produkcie:

Producent: Scala
Dystrybutor: Dekorian
Wydajność: 10-12 m2/litr w zależności od podłoża
Kolorystyka: biała, może być barwiona w systemie kolorowania NCS i LargoTint
Zmywalność: 1000 cykli zmywalności wg ISO 6504-3, II klasa odporności wg DIN 13300
Opakowania: 3L, 10L
Cena: 239,90 zł brutto/10L

Więcej informacji na www.farbyscala.pl
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ