Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-12-30

A A A POLEĆ DRUKUJ

VIVO! Piła angażuje się w pomoc lokalnym instytucjom

 

W VIVO! Piła magię świąt można poczuć nie tylko dzięki tematycznym ozdobom i iluminacjom czy gigantycznej bombce, znajdującej się na zewnątrz obiektu. Jak przekonuje pilskie centrum handlowe, najważniejsza w tym okresie jest międzyludzka solidarność i potwierdza to angażując się w liczne akcje pomocowe. W grudniu galeria wsparła kilka lokalnych instytucji, m.in. Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej.

Powszechnie uważa się, że okres świąteczny jest najbardziej oczekiwanym czasem w roku, przepełnionym ciepłem i obecnością bliskich osób. Niestety dla wielu to szczególnie trudny moment  i właśnie teraz, bardziej niż zwykle, potrzebują pomocy. VIVO! Piła w ostatnim czasie okazało wsparcie dla kilku placówek w regionie, których podopiecznymi są osoby z niepełnosprawnościami, chore dzieci czy samotne matki. W VIVO! wierzymy, że nie ma nic cenniejszego niż  międzyludzka solidarność i w związku z tym bardzo chętnie wspieramy zbiórki oraz wszelkie charytatywne przedsięwzięcia. Bardzo cieszymy się, że udaje nam się w nie również zaangażować naszych klientów, którzy nigdy nie zawodzą i okazują wielkie serca. W grudniu połączyliśmy z nimi siły i mamy nadzieję, że efektem tej współpracy będą uśmiechy na twarzach obdarowywanych – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Na początku miesiąca pilskie centrum handlowe zaangażowało się w akcję „Paczka dla Hospicjum”, organizowaną przez Miasto Piła i Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej. W ramach przedsięwzięcia VIVO! przekazało na rzecz wspomnianej wcześniej instytucji lampki nocne oraz środki ochrony osobistej - fartuchy, rękawiczki, maseczki i płyn do dezynfekcji.

- Z ogromną przyjemnością przyznajemy, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, spowodowanym pandemią COVID-19, nadal możemy liczyć na pomoc z zewnątrz. VIVO! Piła ufundowało dla personelu hospicjum niezbędne artykuły higieniczno-sanitarne, które niewątpliwie zostaną wykorzystane podczas codziennych obowiązków. Nie zapomniano również o naszych pacjentach, za co serdecznie dziękujemy. Doceniamy wszelkie gesty pomocy i zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, tpch.pila.pl, gdzie publikujemy informacje o  bieżących potrzebach – informuje Alicja Graczyk, Dyrektor Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego.

To jednak nie wszystko! 19 grudnia, w imieniu VIVO! Piła, Damian Wycisło dostarczył produkty spożywcze, chemię gospodarczą oraz przybory szkolne do Banku Żywności w Pile, Domu dla Matek Samotnie Wychowujących Dzieci w Pile oraz oddziałów dziecięcych Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Staszica. Wszystkie te dary zostały zgromadzone podczas zbiórki prowadzonej na terenie galerii oraz częściowo przez nią zakupione.

-  VIVO! Piła daje dobry przykład i wspiera najbardziej potrzebujących - osoby ubogie, chore czy samotne. W większości są to ludzie, dla których święta, z wielu powodów, to niezwykle ciężki czas. Dlatego pamiętajmy o nich szczególnie teraz. Mam nadzieję, że wzorem pilskiego centrum handlowego inne firmy, przedsiębiorcy oraz indywidualne osoby dołożą swoją cegiełkę. Pamiętajmy, liczy się nawet najmniejszy gest - mówi Damian Wycisło, Przedstawiciel Stowarzyszenia Słabo i Niesłyszący „Migacze”.

 


 

Słowa kluczowe:VIVO! Piła, święta

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ