Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-03-25

A A A POLEĆ DRUKUJ

VIVO! Piła zaprasza na przedświąteczne warsztaty online dla rodzin

 

Już w najbliższą niedzielę, 28 marca, na fanpage’u VIVO! Piła odbędzie się transmisja na żywo dedykowana wszystkim miłośnikom kreatywnego spędzenia czasu. Pomysłowe warsztaty z animatorami, tworzenie dekoracji metodą DIY czy wspólne zdobienie pisanek – to jedynie część atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników wydarzenia. Pilskie centrum handlowe zadbało też o konkursy z wartościowymi nagrodami.

Jak w łatwy sposób wykonać efektowane ozdoby świąteczne? Co powinno znaleźć się w każdym koszyku wielkanocnym? Czy istnieje idealna metoda zdobienia pisanek? Tego i wielu innych ciekawostek będzie można dowiedzieć się podczas nadchodzących warsztatów online, przygotowanych przez VIVO! Piła. Na najmłodszych oraz ich rodziny czekać będą również kreatywne zadania manualne oraz tematyczne zabawy. Wspólnie z animatorami wykonają m.in. nawiązujące do motywu wydarzenia maski i opaski na głowy. Dzieci poznają także tradycje wielkanocne oraz tajniki twistowania, czyli techniki modelowania balonów. Wszystko to w ramach czterech, półgodzinnych wejść na żywo, zaplanowanych kolejno o 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00. Warto śledzić je uważnie, ponieważ w czasie ich trwania ogłoszone zostaną trzy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi - wartościowymi kartami podarunkowymi oraz grami i zabawkami.

- W tym intensywnym i pełnym zadań okresie, postanowiliśmy zadbać o rozwiązanie, które pozwoli odetchnąć wszystkim od natłoku przedświątecznych obowiązków. Jesteśmy przekonani, że chwile spędzone w gronie najbliższych osób są najlepszym rodzajem rozrywki i antidotum na pozbycie się negatywnych emocji - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. - Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w naszych interaktywnych warsztatach - dodaje.

Udział w bezpłatnym wydarzeniu online, organizowanym przez pilskie VIVO!, to doskonała alternatywa dla miłośników niebanalnych wydarzeń na spędzenie czasu w kreatywny sposób.

Przedświąteczny live VIVO! Piła odbędzie się w niedzielę, 28 marca, na Facebooku. Szczegóły dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila/aktualnosci-i-wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

 

Słowa kluczowe:VIVO! Piła

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ