Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-06-19

A A A POLEĆ DRUKUJ

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie przyszłych mam i ich dzieci

Zdrowie i samopoczucie kobiety w ciąży wpływa w znaczącym stopniu na zdrowie i rozwój jej dziecka. Dlatego tak niezmiernie ważne jest dbanie o komfort przyszłej mamy oraz regularne badania lekarskie. W dniach 24-25 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się wyjątkowa akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2017”, podczas której będzie można m.in. bezpłatne wykonać badanie USG i USG 4D i skorzystać ze specjalistycznych konsultacji.

Okres ciąży i oczekiwania na pojawienie się na świecie ukochanego dziecka to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Ważne jest to, by przeżyć go w jak najbardziej komfortowy i radosny sposób, unikając niepotrzebnych stresów i dbając o swoje dobre samopoczucie. Niezwykle istotne jest również pamiętanie o regularnych konsultacjach i badaniach medycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet oczekujących na szczęśliwe chwile macierzyństwa oraz osób, które już są rodzicami, Port Rumia Centrum Handlowe Auchan i Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo organizują w dniach 24-25 czerwca akcję „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2017”, która odbędzie się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan w Rumi. Celem wydarzenia jest ochrona zdrowia mamy i dziecka, poszerzanie wiedzy na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka oraz przygotowanie kobiet do świadomego macierzyństwa.

Na czas trwania eventu na terenie galerii powstaną dwa gabinety wyposażone w niezbędny sprzęt medyczny do wykonania badań USG i USG 4D, które będzie można wykonać bezpłatnie. Przeprowadzone badania pozwolą na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w rozwoju płodu oraz dadzą możliwość „podglądania” dziecka w brzuchu mamy. Obraz poruszającego się dziecka, widoczny podczas badania USG 4D, to niezapomniane emocje dla rodziców, którzy pragną zbudować więź ze swoim maluszkiem, jeszcze zanim pojawi się on na świecie.

Na wszystkich gości będą czekać także doświadczeni specjaliści, którzy przekażą przyszłym mamom i rodzicom cenną wiedzę na temat ciąży i macierzyństwa, odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania oraz udzielą cennego wsparcia. Wśród tematów konsultacji znajdzie się: przygotowanie się do porodu, karmienie piersią, zasady zdrowej diety dla kobiet w ciąży i mamy karmiącej, pielęgnacja niemowląt oraz noszenie dzieci w chuście.

Uczestnicy akcji będą mogli również poznać praktyczne rady dotyczące tego, jak wrócić do formy po porodzie oraz zasady udzielania dzieciom pierwszej pomocy, w przypadku zagrożenia ich życia. Na wszystkie aktywne mamy czekają również liczne konkursy z nagrodami.

Akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2017” odbędzie się w weekend 24 i 25 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi, w godzinach od 11.00 do 16.00. Badania USG i USG 4D i konsultacje ze specjalistami są bezpłatne. Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.szczesliwemacierzynstwo.pl.

Słowa kluczowe:ciąża, mama, badania

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ