Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-04-08

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wielkanocne promocje w sklepach E.Leclerc

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a gorączka zakupowa trwa w najlepsze! Właśnie ruszyła ogólnopolska kampania wielkanocna E.Leclerc, która niesie za sobą specjalne oferty cenowe szczególnie dla lojalnych klientów z aplikacją Bonus. Jaja z wolnego wybiegu, żurek, a może mazurki lub babki ? Wszystko, czego potrzebujemy na Wielkanoc znajdziemy w specjalnej promocji, która trwa do 16 kwietnia.

 

Aby znacząco oszczędzić na świątecznych przygotowaniach warto udać się na zakupy, do jednego ze sklepów E.Leclerc, które z myślą o swoich stałych klientach przygotowały specjalną kampanię wielkanocną między innymi na artykuły spożywcze takie jak: majonez, kukurydza, groszek, napoje gazowane czy kawę. Dlatego, aby jeszcze bardziej obniżyć świąteczne wydatki, warto zainstalować aplikację Bonus, która umożliwia osobom zarejestrowanym uzyskanie atrakcyjnych kuponów.

 

Wśród produktów, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole, w ofercie E.Leclerc znajdziemy także regionalną białą kiełbasę w cenie od 12.99 zł, gotowy żurek w cenie od 2.99 zł czy jaja z wolnego wybiegu od 6.99 zł. Do urozmaicenia smaków przygotowywanych ciast przydadzą się również miód wielokwiatowy w atrakcyjnej cenie 12.45 zł, marcepan i kakao. Dostępne będą także czekolady mleczne i gorzkie, które często spełniają rolę wielkanocnych podarunków.

 

Oferta E.Leclerc to nie tylko artykuły spożywcze. To również szereg produktów gospodarstwa domowego takich jak miksery, blendery czy wagi kuchenne.

 

Więcej szczegółów dotyczących dostępności produktów znajduje się katalogu w wersji online oraz w sklepie.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ