Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-04-04

A A A POLEĆ DRUKUJ

Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.

W najbliższą sobotę przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie Centrum Handlowego Auchan Komorniki dowiesz się „co słychać” w Twoim sercu. Będą tam przeprowadzane badania EKG, których wyniki opisze obecny na miejscu lekarz specjalista.

Dodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Biorący udział w akcji będą również mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, który wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Badania w Centrum Handlowym Auchan Komorniki odbędą się w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z Telemedycyna Polska S.A. Aby wziąć w nich udział, wystarczy 8 kwietnia 2017 r. w godzinach 10:00 – 18:00 przyjść do Centrum Handlowego Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ