SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Koniec Radia ZET Ukraina. "Projekt stracił rację bytu"

Przez trzy miesiące można było słuchać Radia ZET Ukraina: najpierw w Warszawie na częstotliwości 100,6 MHz, a później tylko w internecie. Grupa Eurozet, nadawca stacji, zakończył projekt, przy którym pracowały cztery osoby.

Dołącz do dyskusji: Koniec Radia ZET Ukraina. "Projekt stracił rację bytu"

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekonomia
Teraz się tak wywołuje kryzysy. Najpierw covid19, potem "wieczna" wojna, a ceny wyje....ły w kosmos. Da się ludzi wymanewrować. DA SIE!!!
odpowiedź
User
Warszawiak
Zacznijmy od tego, że ten program w 90 % składał się z sieczki muzycznej. Dokładnie tej samej którą można usłyszeć już w stolicy na kilku(nastu) innych częstotliwościach (m.in. 107.5 91.0 105.6 104.4 94.0 ). Baza utworów składała się w większości z typowej "rypanki" znanej na antenie Zetki uzupełnionej ukraińskim disco. To był taki Vox FM po ukraińsku. Wartościowych audycji, reportaży ZERO, cennych informacji - tyle co nic, tylko jakieś krótkie wstawki po ukraińsku. Program nic nie wnosił a zabierał częstotliwość. Jednej sieczki muzycznej mniej, teraz czekam aż do historii przejdzie kolejny wynalazek o nazwie ZWami.FM (czyli Eska Ukraina) a częstotliwość 100,6 trafi do konkursu dla nadawcy z prawdziwego zdarzenia (marzy mi się powrót młodzieżowego ambitnego radia w stylu Czwórki), w przeciwnym razie najlepiej jeśli nic tam nie będzie. Programy dla uchodźców regularnie nadaje już Polskie Radio i na pewno więcej one wnoszą niż ram pam pam bum bum bum z 20-sekundowymi wstawkami po ukraińsku. Niech cwaniacka komercha zostanie ukrócona.
odpowiedź
User
Drogocz
Całe radio Zet straciło rację bytu.
odpowiedź