SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Miesięczniki luksusowe tracą czytelników

„Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w maju odnotował spadek sprzedaży do poziomu 75 919 egz. Medioznawca Maciej Myśliwiec zaznacza, że miesięczniki luksusowe nie wyróżniają się pod względem szybkości spadku czytelnictwa od reszty rynku.

Dołącz do dyskusji: Miesięczniki luksusowe tracą czytelników

42 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
a
w każdym co miesiac ten sam bełkkot plus te same reklamy i okładki - przesyt i zmeczenei czytelnika - to schłykowy biznes taki jak kina


W kinach nie ma czego oglądać, bo hity z dialogami jak dla ćwierćmózgów nie są warte nawet oglądania w telewizji, a miesięcznikach "luksusowych" nie ma czego czytać. Po co wydawać ciężkie pieniądze?
odpowiedź
User
Wuj
Koniecznie zespół Bauera musi zasilić Malgosia Gurbala z Burdy wybitna specjalistka od jedzenia śniadań 🤓
odpowiedź
User
łopata
Portal najpierw informuje, że "przykładowo w latach 2005-2015 średnia sprzedaż „Twojego Stylu” spadła o ok. 50 tys. egz. - z poziomu ponad 250 tys. do nieco ponad 200 tys.", a Pan Medioznawca Myśliwiec raczył skomentować komentować ten 20% spadek słowami "Spadki widać i wśród tygodników, i magazynów luksusowych. Może najmniej w prasie codziennej, bo wciąż kupowana jest przez ludzi w wieku 60+ albo obecnie raczej nawet 70+.".Gdyby Pan Myśliwiec widział jakiekolwiek ogólnie dostępne dane sprzedażowe to by wiedział, że dzienniki akurat tracą po kilkanaście procent rocznie, a tygodniki po kilka procent, ale najwyraźniej nie widział, bo jest akurat odwrotnie niż powiedział.
odpowiedź
<