Rekord frekwencji w Parku Wodnym Koszalin

Tydzień po pierwszych urodzinach Parku Wodnego Koszalin, padł rekord frekwencji! Tylko w piątek, 5 sierpnia, koszaliński aquapark odwiedziło niemal 3 000 osób.

W piątek, 5 sierpnia, tłumy odwiedzających przybyły do Parku Wodnego Koszalin, aby skorzystać z jego atrakcji, zrelaksować się i spędzić miło czas. Tego dnia padł rekord. Koszaliński aquapark odwiedziło niemal 3000 osób. 

Dokładnie tydzień wcześniej Park Wodny Koszalin obchodził swoje pierwsze urodziny. -  Taki wynik stanowi potwierdzenie, że Park Wodny Koszalin to obiekt, na który w naszym mieście jest zapotrzebowanie, zarówno ze strony mieszkańców Koszalina jak i turystów. To świadczy też o tym, że nasz aquapark ma potencjał. Stanowi wyjątkową wizytówkę dla miasta. Tydzień wcześniej obchodziliśmy pierwsze urodziny obiektu i piątkowy wynik cieszy nas tym bardziej. Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i jednocześnie realizować misję, czyli propagować zdrowy i aktywny tryb życia.  – powiedziała Monika Tkaczyk, Prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o.. 

Park Wodny Koszalin oferuje atrakcje dla osób w każdym wieku i kondycji: m.in. basen sportowy, rekreacyjny z kilkoma zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sztuczną falą, baseny zewnętrzne,  brodziki dla dzieci, jak i bogato wyposażoną strefę SPA. 

* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. 

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.  

***

KONTAKT:

Park Wodny Koszalin

www.aquapark.koszalin.pl

 

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Dik

aleksandradik@adventure.media.pl 

tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70