Wielka Degustacja w Yammi

26 listopada Yammi Wraps w Rynku zaprasza od godz. 11.00 na Wielką Degustację nowego menu. 50 pierwszych osób otrzyma dowolnego wrapa za 1 zł, pozostałe płacą 50% ceny do końca dnia za wszystkie pozycje w menu. W programie znajdzie się sporo atrakcji i konkursów z nagrodami.

Yammi stawia na maksymalną świeżość smaku i wartości odżywcze. Wszystkie serwowane składniki są bardzo dobrej jakości, dostarczane do lokali nawet kilka razy dziennie. Podstawą menu są wrapy, czyli tortille z nadzieniem. Nowe propozycje to m.in. Aromatic o składzie: grillowany filet z kurczaka, miks sałat, gruszka i suszone pomidory w połączeniu z sosem blue cheese. Na uwagę zasługuje również wrap Salmon z grillowanym łososiem, serem feta, pomidorem, ogórkiem i oliwkami. W ofercie jest też kilka rodzajów wrapów z burgerem ze 100% wołowiny, a dla wegetarian Hummus Vege, czyli wrap z pastą hummus i grillowanymi warzywami (pieczarki, cukinia, papryka, cebula), oliwkami i pomidorem.

Nowością w ofercie są również sałatki, m.in. Sunny – lekko egzotyczne połączenie smaków kurczaka, ananasa, kukurydzy, kiełków i sezamu albo Chicken Cheese – aromatyczny miks grillowanego kurczaka z serem pleśniowym, rukolą i pestkami słonecznika.

W menu znajdziemy także świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw (8,9 zł za 350 ml), a także sezonowe zupy (np. krem z dyni, porów czy pomidorów) podawane z grzankami i pestkami słonecznika lub dyni – kosztują 5-8 zł.

W dniu Wielkiej Degustacji za wszystkie pozycje w menu zapłacimy tylko pół ceny, a dodatkowo pierwszych 50 osób będzie mogło zdegustować wrapy za złotówkę. Yammi Warps znajduje się w samym środku Rynku, naprzeciwko Empiku.