SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Triumf Hiszpanów nad Irlandią w Gdańsku hitem czwartku (minuta po minucie)

Spośród dwóch czwartkowych meczów Grupy C, większą oglądalność przyciągnął wygrany 4:0 przez Hiszpanię mecz z Irlandią. O ponad 1,5 mln widzów mniej zgromadził natomiast pojedynek Włochy-Chorwacja.

Dołącz do dyskusji: Triumf Hiszpanów nad Irlandią w Gdańsku hitem czwartku (minuta po minucie)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kibic
MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMACZYĆ SKĄD TYLU PSEUDO CELEBRYTÓW I ICH RODZIN. KOCHANEK I KOCHANKÓW MA BILETY NA MECZE PODCZAS GDY MY MUSIELISMY UCZESTNICZYĆ W LOSOWANIU I PŁACIC OGROMNE PIENIADZE???
odpowiedź
User
Andrzej
Chyba śniło mi się, że oglądałem mecze Włochy - Irlandią i Hiszpania - Chorwacja
odpowiedź
User
Józek
Niezłe wyniki oglądalności meczy których nie było. TVP nie powinna zapłacić za badania firmie Nielsen.