SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Luiza Jurgiel-Żyła szefową działu PR w agencji N42

Luiza Jurgiel-Żyła objęła stanowisko head of Public Relations w agencji kreatywnej N42. Na tym stanowisku zastąpiła Monikę Kubacką. 

Luiza Jurgiel-Żyła, fot. Maciej Chyra Luiza Jurgiel-Żyła, fot. Maciej Chyra

Do obowiązków Luizy Jurgiel-Żyły należy zarządzanie zespołem, dbanie o PR agencji i angażowanie pracowników w projekty na rzeczy rozwoju branży PR w Polsce.

Luiza Jurgiel-Żyła ma 15-letnie doświadczenie w komunikacji B2B i B2C. Współpracowała z firmami doradczymi w branży nieruchomości komercyjnych, takimi jak Newmark Polska, Cresa Polska i Cushman & Wakefield. Zdobywała doświadczenie w agencji First PR, obsługując klientów takich jak Turner Broadcasting System i A+E Networks. Ostatnio odpowiadała za opracowanie strategii marketingowej i PR dla polskiego med-techu, firmy CliniNote, z którą będzie dalej współpracować z ramienia agencji N42.

Nowa szefowa działu PR niemal od początku swojej kariery aktywnie działa na rzecz branży public relations w Polsce. W latach 2019-2023 była prezeską Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, a w latach 2020-2021 była członkinią Europejskiej Rady w Global Alliance of Public Relations. Jest laureatką nagrody im. Andrzeja Stolarczyka oraz Lwem PR przyznawanymi za całokształt i zasługi dla PR w Polsce.

- To stanowisko to doskonała okazja do wykorzystania mojego doświadczenia zarówno z agencji PR, jak i pracy w korporacjach. Celuję w zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów, dbając jednocześnie o równowagę między pracą a czasem wolnym naszego zespołu, aby zapobiec wypaleniu zawodowemu – mówi Luiza Jurgiel-Żyła.

Dołącz do dyskusji: Luiza Jurgiel-Żyła szefową działu PR w agencji N42

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl