SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Taniec z Gwiazdami 14” hitem Polsatu, show zyskał 590 tys. widzów

Pierwsze trzy odcinki 14. sezonu show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” emitowane w niedzielne wieczory oglądało średnio 1,87 mln osób. Jest to o 590 tys. oglądających więcej niż miała poprzednia odsłona pokazana półtora roku temu w poniedziałki - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Dagmara Każmierska w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”; fot. Polsat/YouTube/Screen Dagmara Każmierska w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”; fot. Polsat/YouTube/Screen

Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wyniosła 1,89 mln widzów, co przełożyło się na 14,59 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,24 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,12 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl. Program w Polsacie oglądać można w niedziele o godz. 20.00, począwszy od 3 marca 2024 roku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków śledziło 4,24 mln osób w grupie 4+.

Dla porównania, początek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 13” nadawany półtora roku temu (w okresie od 29 sierpnia 12 września 2022 roku) śledziło o 590 tys. osób mniej. Było to 1,28 mln widzów, co dało stacji odpowiednio 10,13 proc., 8,36 proc. i 7,96 proc. udziału. Wówczas program oglądać można było w poniedziałki o 20.00.

„Taniec z Gwiazdami” to program produkowany na podstawie formatu „Dancing with the Stars” na licencji BBC Worldwide. W widowisku biorą udział pary złożone z osobowości medialnych oraz zawodowego tancerza towarzyskiego, które w każdym odcinku prezentują przygotowany taniec. O końcowej klasyfikacji danego duetu decydują jurorzy oraz telewidzowie.

W 14. edycji widowiska występuje 10 par: Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maciej Musiał i Daria Syta, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.

Uczestników ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda. 14. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” prowadzi duet Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2023 roku wyniósł 6,94 proc.

Dołącz do dyskusji: „Taniec z Gwiazdami 14” hitem Polsatu, show zyskał 590 tys. widzów

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krakus
Brawa, zasłużone. Dobre wyniki. Dobra obsada. Teraz ciekawe co zrobią kolejna edycja na jesieni czy dopiero wiosną 2025? W sumie jest wiele gwiazd co nie tańczyło jeszcze
22 6
odpowiedź
User
Telewi94
Bardzo dobry ruch. Polsat odrabia lekcje.
17 2
odpowiedź
User
Karo
Co odcinek mniej. Ciekawe jak się skończy :) Brawo
8 10
odpowiedź