SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Trójce więcej „Muzycznej poczty UKF”, a mniej „Akademii rozrywki”. Artur Andrus w paśmie wieczornym

Od 30 stycznia w radiowej Trójce „Muzyczna poczta UKF” będzie emitowana od poniedziałku do czwartku zamiast „Akademii rozrywki”, której będzie można słuchać w piątki. Artur Andrus we wtorki będzie prowadził wieczorne pasmo muzyczne, a w nocy z soboty na niedzielę pojawią się audycje Pawła „Paulusa” Mazura i Krzysztofa Siemaka oraz Wojciecha Barczyńskiego.

Dołącz do dyskusji: W Trójce więcej „Muzycznej poczty UKF”, a mniej „Akademii rozrywki”. Artur Andrus w paśmie wieczornym

49 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Do roboty!
"Ossobliwości Muzyczne" - przywrócić 2 godzinę audycji. Przywrócić miejsce w ramówce - nie musi być 0:00-2:00, może być 22:00-0:00 lub 23:00-1:00.
Zaproponować Piotrowi Mice powrót "Strzałów Znikąd" i sensowniejszą porę emisji audycji.
Postarać się o nowe wartościowe audycje, dzięki którym Trójka zyska nową jakość, ale powróci do dawnego standardu. Przy okazji fajnosłuchacze przejrzeliby na oczy i zobaczyliby, ile świetnych rzeczy oferują inne radia, mniej znane radia. Na miejscu dyr. Hlebowicza zrobiłbym wszystko, by w ramówce Trójki pojawiła się audycja Adriana Adamowicza z Polskiego Radia Koszalin - jeden z najbardziej odkrywczych radiowców w polskim eterze. Ponadto posługujący się piękną polszczyzną, ale bez zadęcia. Świetny radiowiec, potrafiący budować klimat audycji i relacje ze słuchaczami.
Jeśli chodzi o ciężkie i mroczniejsze klimaty - warto byłoby pozyskać Kamila Mrozkowiaka, gospodarza "Melodii Mgieł Mocnych" na antenie Radia Kampus.
W naszym kraju jest wielu świetnych charyzmatycznych radiowców. Ludzi z uchem do muzyki i poczuciem misji jej popularyzowania. Jednocześnie ludzi, którzy są odporni na relacje biznesowe i quasibiznesowe pomiędzy mediami a przemysłem fonograficznym, tj. szczerzy i wiarygodni, w tym, co robią, szanujący swoich słuchaczy. Niestety media publiczne wolą się okopać na pozycjach... Mamoniologia - zarówno w muzyce, jak i w kadrach.
Podałem Wam - gratis - kilka nazwisk. Nie dziękujcie - skorzystajcie, bo głupotą byłoby nie spróbować. Chcecie pokazać, że Wam zależy na Trójce? To, weźcie się wreszcie do roboty, bo na razie odwalacie totalną amatorszczyznę. Straszne partactwo, bo coraz więcej ludzi zaczyna wierzyć w to, że za byłej dyrekcji Trójka była "naj"...
odpowiedź
User
grześ
Podsumowując:

nowa dyrekcja i zarząd jest nie tylko głupia, podła i nieudolna.
Nie mają też pomysłów ani koncepcji na dobre radio.
Miotają się co kilka tygodni, wprowadzając ciągłe zmiany.
Gołym okiem widać, że zmiany mają na celu ograniczenie lub zlikwidowania audycji "niebezpiecznych", gdzie ktoś może wypowiedzieć się niezgodnie z linią PiS.

Partacze, głupki i tchórze niestety dostali władzę w PR i w Trójce.

Żenada i wstyd, Hlebowicz już jest obok Laskowskiego najgorszym dyrektorem Trójki w historii i ma szansę Laskowskiego przegonić.
odpowiedź
User
grześ
@Do roboty,

"Ossobliwości muzyczne" trwają 2 godziny, od 2 do 4.
odpowiedź