SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Barbara Stanisławczyk-Żyła wybrana na prezesa Polskiego Radia, Mariusz Staniszewski wiceprezesem

Barbara Stanisławczyk-Żyła wygrała w konkursie Rady Mediów Narodowych na prezesa Polskiego Radia, a Mariusz Staniszewski został wiceprezesem. O stanowisko starali się również Henryk Cichecki, Jacek Sobala, Marzanna Stychlerz-Kłucińska i Tomasz Wybranowski.

Dołącz do dyskusji: Barbara Stanisławczyk-Żyła wybrana na prezesa Polskiego Radia, Mariusz Staniszewski wiceprezesem

42 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wdzięczny za zniszczenie
A ja się cieszę. Przynajmniej szybcie dojdzie do implozji, PiS Radio zapadnie się organizacyjnie, merytorycznie, pod względem słuchalności i obniżających się przychodów z reklamy. Resztki będzie łatwiej podzielić i sprzedać. A to wszystko dzięki Stanisławczyk. Tendencja juz jest widoczna w 1 i 3 rok do roku.
odpowiedź
User
Andrus
Widać niektórzy tu obecni mają zniszczone mózgi, bo gadać o niszczeniu radia w sytuacji kiedy wreszcie zapanowała normalność mogą tylko idioci. Chyba że woleli Jacka Sobalę, ale to proszę pisać pod nazwiskiem.
odpowiedź
User
to żeś się wysilił
Gratulacje dla promotorów radiowych kilku największych wytwórni fonograficznych
W coraz bardziej komercjalizującym się radiu publicznym będzie jeszcze większe wielkie żarcie czasu antenowego, chociaż już teraz powinni mieć zgagę od nadmiaru konsumpcji. Wygra wielki przemysł fonograficzny, ściankowo-eventowi redaktorzy... straci muzyka i słuchacze...
W kolejnych wyborach zagłosuję na partię, która będzie chciała zlikwidować media publiczne. Zaorać i posadzić las - przynajmniej zyskamy czystsze powietrze.


ej... a może sam się zaorzesz
może czas zrozumieć, że także w Polskim Radiu słuchacze chcą słuchać muzyki takiej jak gdzie indziej a nie ciągle tych nawiedzonych alternatywnych szarpidrutów którzy swój brak talentu nazywają alternatywnym brzmeniem

To słuchaj gdzie indziej - masz do wyboru ponad 200 rozgłośni komercyjnych, za które nie musisz płacić abonamentu. Media misyjne - mówi ci to coś? Tylko 4 anteny ogólnopolskie, a tych chcesz, żeby były takie same jak media komercyjne. Tak cię kręci słuchanie zapętlonych singli na playlistach? Zabierasz głos, nie mając zielonego pojęcia o tym, co dzieje się w muzyce i w mediach muzycznych. Jakich alternatywnych szarpidrutów? Muzyka autorska, muzyka świata, folk, jazz, ambient, muzyka elektroniczna, trip hop, bluegrass, americana, muzyka klasyczna, blues, również dobry pop (ale dlaczego po raz pierdyliardowy Adele?!), post rock, neoprog, metal i również muzyka alternatywna itd. itp. Ma być różnorodnie, ma być poszerzenie horyzontów muzycznych słuchaczy z jednej strony i wspieranie zdolnych i ciekawych muzyków z drugiej. Misja - to jest jedyny powód istnienia mediów publicznych finansowanych z przymusowego abonamentu.
odpowiedź