SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W radiowej Dwójce co dwa tygodnie debata

Program II Polskiego Radia wprowadza do ramówki emitowaną co dwa tygodnie audycję „Debata Dwójki”.

- Czy kanon lektur jest jeszcze komukolwiek potrzebny? Jaki sens ma bojkotowanie kultury agresywnego państwa? Kiedy wykorzystywanie obszaru sztuki do nagłaśniania istotnych problemów jest usprawiedliwione? Współczesny świat stawia przed nami szereg pytań, wobec których trudno o jednoznaczną odpowiedź. W naszym nowym cyklu będziemy rozmawiać o rozmaitych perspektywach, z których można spoglądać na stające przed nami dylematy - tak nową audycję zapowiada Michał Nowak, sekretarz redakcji radiowej Dwójki.

„Debata Dwójki” będzie emitowana co drugi wtorek w godz. 21.00-22.00. Gospodarzem pierwszego wydania - dotyczącego tego, co jest ważniejsze: sztuka, czy prawo do zrównoważonej żywności - jest Jakub Kukla, a gośćmi Andrzej Sułek, Mikołaj Borowy, Tomasz Stawiszyński i Piotr Drygas.

CZYTAJ TEŻ: Trójka prosi słuchaczy o opinie. Ruszyła internetowa ankieta

Z początkiem lutego zmieniła się dyrekcja Dwójki: po rezygnacji Małgorzaty Małaszko-Stasiewicz i Jacka Hawryluka szefem rozgłośni został Piotr Kędziorek, a jego zastępcą Piotr Matwiejczuk.

Według badania Radio Track od grudnia ub.r. do lutego Dwójka miała 0,5 proc. udziału w rynku słuchalności, tyle samo co rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: W radiowej Dwójce co dwa tygodnie debata

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PiSarro
Pomysł dobry, temat pierwszej debaty wydumany.
15 2
odpowiedź
User
fir3r
Komu to potrzebne?

Dla 0,5 % burżujów, którzy odbierają 2PR na FM?
5 24
odpowiedź
User
krytykakrytyka
Oby nie lewacko=politycznie podlizując się trendom i władzy.
4 10
odpowiedź