SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

W okresie od listopada ub.r. do stycznia br. na pozycji zdecydowanego lidera rynku radiowego w Polsce umocniło się RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem słuchalności w zestawieniu. Z piątego na czwarte miejsce awansowała Eska, która wyprzedziła Trójkę notującą największy spadek w zestawieniu - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

131 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
klaudyna
spodziewałam się jeszcze wyższego wyniku RMF, w tej chwili to radio nie ma na ogólnopolskim rynku żadnej konkurencji, trzymam kciuki za 28%
co do Zet, szkoda gadać, ale i tak się jeszcze trzymają, już jesienią spodziewałam się wyniku 11%, jingle pojawiające się od lipca - całe to radio zet i juz były pierwszą deską w trumnie dla tej stacji, od jesieni tylko gorzej, wiecej gadania niż muzyki, w dodatku to eksperymentowanie z muzyką. Byłem ich wierną słuchaczką, zawsze dobre wiadomości i skoczna muzyka ale od października w 6 ulubionych w aucie zastąpiłam ich RMF i nie wiem co tam sie u nich dzieje, ale jak można domyślić się po badaniach to zero wniosków. Pozdrawiam resztki słuchaczy zetki :)
odpowiedź
User
Obserwator
Wszyscy tu marudzicie. Radio nie ogranicza się do Zetki, Rmfu, Trójki. Włączcie proszę RMF Classic. Muzyka na poziomie, nawet popowa, książka, design, filmy, ciekawe wywiady, ciekawi goście, opera. Więcej otwartości, poszukiwania.
odpowiedź
User
Dark
Manipulujesz. Twoje słowa byłyby prawdą, gdyby Radio Maryja i Tok FM miały porównywalne zasięgi. Tok przy ogólnopolskim RM jest archipelagiem dwudziestu kilku małych wysepek na mapie kraju, a mimo to ma słuchalność zbliżoną. To jednak o czymś świadczy.
odpowiedź