SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

133 tys. subskrybentów to sukces „Gazety Wyborczej”, Agora jest na właściwym kursie

Agora ujawniła, że liczba subskrypcji internetowego wydania „Gazety Wyborczej” osiągnęła poziom 133 tysięcy. Zdaniem wydawcy to sygnał że cyfrowa transformacja dziennika zmierza we właściwym kierunku. Szefowie redakcji i eksperci rynku mediów w rozmowach z serwisem Wirtualnemedia.pl potwierdzają tę opinię, choć trudno oszacować przychody wydawcy z tego segmentu. - Według najprostszych rachunków w grę może wchodzić 2,6 miliona złotych miesięcznie, a rosnąca liczba płacących e-czytelników to dobry sygnał dla całego rynku - oceniają.

Dołącz do dyskusji: 133 tys. subskrybentów to sukces „Gazety Wyborczej”, Agora jest na właściwym kursie

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fefe
Tak u nich świetnie tylko wciąż słychać o spadkach, stratach, zwolnieniach?? Kto czyta ten kłamliwy chłam? wystarczy wejsc na Tt i spojrzeć na wpisy Wielowiejskiej i juz wiadomo co tam na łamach tego papieru toaletowego będzie...
odpowiedź
User
Mojo
Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle. Tak się kończy rozdawanie prenumerat za czapkę gruszek. Fasada która dobrze wygląda tylko z zewnątrz.
odpowiedź
User
pola
Tak, a około 16 maja 2018 subskrybentów będzie już 150 tysięcy-dlaczego wtedy i akurat tyle? a bo 16 maja muszą ogłosić sprawozdanie finansowe za I kwartał 2018-pewnie znowu ze stratami, a dlaczego akurat 150 tysięcy- a bo fajnie wygląda taka okrągła liczba, a ze z duuy wzięta -a kto to sprawdzi? Tak jak i te 133 tysięcy.


Wreszcie ktoś ( konkretnie nissin) rozszyfrował tę akcję GW z prenumeratą cyfrową. Korzystając z tego, że nikt tego nie weryfikuje, nie trzeba podawać przychodów ani średniej ceny można ogłaszać co się chce (w Polsce nie ma definicji prenumeraty cyrfowej, można więc wliczać do niej wszystko: rozdane, wydane, nigdy nie odpalane itd) Agora od dwóch lat uprawia ten proceder, na który nabierają się różni analitycy. Polega on w skrócie na tym, że w terminie publikacji wyników finansowych podaje kolejną, rekordową liczbę prenumerat. A oszołomieni tym analitycy nie sprawdzają już jak to się ma do przychodów ze sprzedaży Gw i właściwie jeszcze nigdy nie podano ani przychodów z tych prenumerat, ani średniej ceny, ani trendu (czy cena rośnie). Wszystko jasne?
odpowiedź