SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Crunchips dołącza do grona klientów Altavia Kamikaze + K2

Marka Crunchips została nowym klientem agencji Altavia Kamikaze + K2, po wygranym przetargu. Firma Lorenz przedłużyła również o kolejny rok współpracę dotyczącą brandu Lajkonik - agencja będzie kontynuować jego obsługę trzeci rok.
 

Przetarg na działania dla marki Crunchips dotyczył obszarów takich jak: strategia i idea kreatywna komunikacji w social mediach na 2024 rok, działania ongoingowe (prowadzenie FB i IG), komunikacyjne wsparcie działań CSR, współpraca z influencerami, prowadzenie aktywacji i konkursów oraz działania paid media. Pierwsze wspólne działania wystartowały w lutym.

Z kolei w przypadku marki Lajkonik firma Lorenz przedłużyła współpracę z Altavia Kamikaze + K2 o kolejne 12 miesięcy i odbyło się to bez przetargu. Będzie to już trzeci rok współpracy. Jej zakres to m.in. opracowanie strategii i koncepcji komunikacji SoMe na cały rok, działania ongoingowe (FB i IG), paid media, jak również prowadzenie aktywacji i konkursów oraz współpraca z influencerami. 

Pierwszym efektem przedłużenia współpracy była zakończona właśnie kampania paluszków Lajkonik - „Sięgnij po ponadczasowe klasyki”, która przypominała o kultowych retro-przedmiotach, prezentując przy tym całą gamę rodzajów paluszków - ekstra cienkie, klasyczne, delikatne, Junior, z sezamem i o smaku cebulki. 
Na pierwszy kwartał planowane są jeszcze rozbudowane działania aktywacyjne dla marki Lajkonik w social mediach.
Lajkonik współpracuje z Altavia Kamikaze + K2 (wcześniej Kamikaze) po wygranym na początku 2022 r. przetargu.

- W ramach Altavia Kamikaze + K2 standardowo pracujemy w multidyscyplinarnych, kilkunastoosobowych teamach skupionych i dedykowanych konkretnym klientom. Dla Lorenz taki zespół funkcjonuje już od ponad 2 lat, sukcesywnie poszerzając zakres współpracy na kolejne obszary. Wszystkie bieżące działania dla tego klienta prowadzone i organizowane są przez Annę Osińską-Plocek, account director, oraz Annę Michalec, senior account manager - komentuje Katarzyna Kosińska-Rysz, client service director agencji. 

Dołącz do dyskusji: Crunchips dołącza do grona klientów Altavia Kamikaze + K2

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl