SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Jaszczyk awansował w strukturach PepsiCo, Dagmara Piasecka Ramos nową dyrektor generalną w Polsce

Od 4 lipca Dagmara Piasecka Ramos obejmie stanowisko dyrektorki generalnej i prezeski zarządu PepsiCo Polska (właściciela takich marek, jak Pepsi, Mirinda, Lay's). Zastąpi tym samym obecnego prezesa Michała Jaszczyka, który w ramach struktur firmy awansował na wiceprezesa ds. rozwoju i transformacji rynków franczyzowych w Europie i dyrektora generalnego rynków franczyzowych w Europie Centralnej.

Article

Dagmara Piasecka Ramos ma międzynarodowe doświadczenie na stanowiskach zarządczych. Przez ostatnie 20 lat pracowała w Phillip Morris, gdzie rozwijała karierę w obszarze marketingu, sprzedaży, transformacji, strategii wzrostu oraz cyfryzacji.

- Objęcie stanowiska dyrektor generalnej prezes zarządu PepsiCo Polska jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Cieszę się, że mogę włączyć się w rozwój organizacji, która posiada tak wspaniały dorobek rynkowy, społeczny i środowiskowy. Głęboko wierzę, że moja wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogą mi zarówno kontynuować tradycję firmy jak i realizować ambitne cele rozwoju na polskim rynku. W biznesie stawiam na odważne kroki, inkluzywność i otwartość, dlatego jestem dumna, że mogę stać się częścią rodziny PepsiCo - powiedziała Dagmara Piasecka Ramos.

Awans Michała Jaszczyka

Dagmara Piasecka Ramos zastąpi Michała Jaszczyka, który był dyrektorem generalnym i prezesem PepsiCo w Polsce od czerwca 2018 roku.

Od teraz - w roli dyrektora generalnego w Europie Centralnej Jaszczyk będzie odpowiedzialny za współpracę z partnerami biznesowymi na siedmiu rynkach – austriackim, czeskim, węgierskim, słowackim, bułgarskim, czarnogórskim oraz serbskim. Jako wiceprezes ds. rozwoju i transformacji rynków franczyzowych odpowiadać będzie za ponad 20 rynków w całej Europie.

- Praca na stanowisku dyrektora generalnego i prezesa zarządu PepsiCo Polska była dla mnie niezwykłym zaszczytem. Wspólnie udało nam się nie tylko realizować założone cele biznesowe, ale co ważniejsze prowadzić organizację w kierunku zrównoważonego rozwoju. Zdecydowanie za największy sukces PepsiCo ostatnich lat uważam inwestycję w projekt ekologicznego zakładu produkcji przekąsek w Środzie Śląskiej, gdzie zastosowaliśmy najbardziej innowacyjne w skali Europy zielone rozwiązania. Cieszę się, że mogę rozwijać się w ramach organizacji i jednocześnie jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie mojej następczyni otworzą jej drogę do licznych sukcesów na nowym stanowisku - powiedział Michał Jaszczyk

Dagmara Piasecka Ramos będzie raportować bezpośrednio do Christophe'a Guille, wiceprezesa PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany.

Dołącz do dyskusji: Michał Jaszczyk awansował w strukturach PepsiCo, Dagmara Piasecka Ramos nową dyrektor generalną w Polsce

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
posterunkowy Glut
Od poniedziałku 27 czerwca 2022 roku klasyczna odmiana Pepsi ma nie 11, lecz 7 gramów cukru na 100ml napoju. Ponadto zawiera też substancje słodzące ("słodziki") tj. acesulfam K oraz sukralozę. Wrzucam jako ostrzeżenie żebyście tego czasem nie kupili, bo jest iście obrzydliwa.
odpowiedź
User
P
Od poniedziałku 27 czerwca 2022 roku klasyczna odmiana Pepsi ma nie 11, lecz 7 gramów cukru na 100ml napoju. Ponadto zawiera też substancje słodzące ("słodziki") tj. acesulfam K oraz sukralozę. Wrzucam jako ostrzeżenie żebyście tego czasem nie kupili, bo jest iście obrzydliwa.

5g i tak by starczyło bez słodzików. Ale dlaczego nie ksylitol lub erytrytol lub stewia ?
odpowiedź