SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Influencerzy Fit Lovers promują markę Biedronki

Biedronka we współpracy z agencją Lifetube zorganizowała konkurs promujący produkty Go Active. Do kampanii zaangażowany został duet twórców Fit Lovers. 

Biedronka po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z Lifetubem przy promocji produktów swojej marki własnej Go Active. Tym razem w ramach kampanii zorganizowany został konkurs, którego wielki finał w formie gry miejskiej odbył się w Trójmieście.

Zobacz: "Tańsza niż nasza droga konkurencja" nowym hasłem reklamowym Biedronki

Konkurs z Fit Lovers

- Nasza kampania miała wzbudzić zainteresowanie produktami Go Active, pokazując je jako świetną przekąskę on-the-go, ale także „niewinną” przyjemność. Zależało nam na poszerzeniu grupy docelowej i nieskupianiu się wyłącznie na osobach uprawiających sport; tak jak miało to miejsce we wcześniejszych odsłonach kampanii. Zaangażowaliśmy twórców Fit Lovers, którzy w świetny sposób wpisywali się w nasze oczekiwania komunikacyjne i grupę, do której chcieliśmy dotrzeć. Kampania zrealizowała nasze cele mediowe i wizerunkowe (uzyskaliśmy wysoki zasięg organiczny na profilu Fit Lovers, ER% na profilu Biedronki dla tego materiału wyższy niż benchmark, duży wzrost wyszukań w searchu naszych produktów oraz pozytywne opinie naszych konsumentów pod postami) – opowiada Ewa Wróblewska-Kubiak, starsza menedżerka ds. marketingu cyfrowego w Jeronimo Martins, do którego należy Biedronka.

Kampania zorganizowana przez Lifetube podzielona została na dwa etapy - eliminacje i finał. W ramach eliminacji przeprowadzony został konkurs, w którym zadaniem było zrobienie kreatywnego zdjęcia z produktem marki Go Active. Spośród zgłoszeń jury wybrało 10 par, które wzięły udział w wielkim finale w formie gry miejskiej, która odbywała się w Trójmieście.

Dołącz do dyskusji: Influencerzy Fit Lovers promują markę Biedronki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gate
To ten typ co zeskoczyl ze sceny i prawie zlamal kregoslup dziewczyny na widowni? Poleciam „azja express” i wyczyny toksycznego Janusza. Super influencer:) brawo dla agencji ktora go polecila biedrze
4 0
odpowiedź