SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Fijołek-Gajewska dyrektorką działu usług w MediaMarkt Polska

Do zespołu MediaMarkt Polska dołączyła Karolina Fijołek-Gajewska w roli services&solutions department director. Ostatnie 15 lat pełniła funkcje menedżerskie głównie w branży telekomunikacyjnej i świadczeń pozapłacowych (T-Mobile, Play, Benefit Systems).

Karolina Fijołek-Gajewska Karolina Fijołek-Gajewska

Do obowiązków Karoliny Fijołek - Gajewskiej w MediaMarkt będzie należało zarządzanie i rozwój oferty usług i rozwiązań wokół urządzeń, w tym za gospodarkę w obiegu zamkniętym (circular economy), a także odpowiedzialność za rozwiązania finansowe (consumer finance). 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w T-mobile Polska, Play i Benefit Systems. W poprzednich firmach była odpowiedzialna m. in. za zarządzanie rozwojem usług i produktów i ich sprzedaż. 

- Usługi, które odpowiadają na rosnące i zmieniające się potrzeby naszych klientów są kluczowe w naszej strategii. Energia, zamiłowanie do technologii i bogate doświadczenie Karoliny doskonale wpisują się w nasze cele. Razem będziemy kontynuować misję oferowania klientom najlepszych doświadczeń w związku z zakupem urządzeń i wspierania ich w odkrywaniu potencjału nowoczesnej elektroniki - mówi Daniel Mikołajczyk, członek zarządu MediaMarkt Polska.

Karolina Fijołek - Gajewska zastąpiła Małgorzatę Parzymies, która objęła stanowisko head of branded services, aftersales & repairs w globalnej centrali MediaMarkt w Ingolstadt. 

Dołącz do dyskusji: Karolina Fijołek-Gajewska dyrektorką działu usług w MediaMarkt Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl