SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Labcon wprowadza kompleksową ofertę Advocacy

Agencja kreatywna Labcon (Group One) wprowadza ofertę Advocacy. Będzie prowadzić kampanie na pograniczu z mediami, angażując konsumentów i pomagając markom budować jednocześnie zasięg i spójność wizerunkową. Za rozwój kompleksowej oferty odpowiedzialna będzie Monika Dobaj, head of PR & Advocacy Labcon.

Nowe podejście to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek oraz rosnącą potrzebę angażowania konsumentów w pozytywną dyskusję o marce w internecie. 

Działania Advocacy pozwalają marce budować jednocześnie zasięg i spójność wizerunkową. Sprawiają, że konsument zna, rozumie i poleca markę dalej.

- Ostatnie doświadczenia w pracy z klientami pokazują, że dzięki synergicznemu podejściu do działań w zakresie public relations, influencer marketingu czy aktywacji angażujących konsumentów mamy wpływ na to, jak toczy się rozmowa o marce w internecie. Możemy nią nawigować i optymalizować działania. Pozwala nam to też spójnie oceniać ich efektywność. To co oferujemy klientom poza niezwykłą kreatywnością czy wysokimi kompetencjami specjalistów, to poczucie kontroli nad tym, jak ich marka przedstawiana jest w cyfrowym świecie - podkreśla Marta Łysiak, managing director Labcon.

Nowa oferta Labcon to również sposób na optymalne wykorzystanie kompetencji agencji oraz całej grupy marketingowo-technologicznej Group One. Oferta Advocacy umożliwia pojawianie się pozytywnych wzmianek o markach w touchpointach, w których tradycyjne działania reklamowe nie wystarczają lub nie pozwalają na zbudowanie zaangażowania. Dzięki temu może być komplementarnym uzupełnieniem kampanii mediowych i e-commerce. Taki model pracy umożliwia też  efektywne zarządzanie wielowymiarową komunikacją pod spójnym parasolem komunikacyjnym.

Oferta Labcon wspierana jest przez zaplecze mediowe i merytoryczne Group One oraz rozwiązania wykorzystujące narzędzia z zakresu sztucznej inteligencji optymalizujące czas i koszty pracy. 

Na czele nowego działu Advocacy stoi Monika Dobaj, która od lutego 2023 roku zajmowała stanowisko head of PR w Labcon. Do tej pory odpowiedzialna była za kampanie dla marek LUSH, Eau Thermal Avène czy L'Oréal. Wcześniej swoje doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu komunikacji wizerunkowej i PR zdobywała współpracując z takimi markami jak: Avon, Nivea, IKEA, Procter & Gamble, Danone, Nestlé czy Mars Wrigley.

Dołącz do dyskusji: Labcon wprowadza kompleksową ofertę Advocacy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl