SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

50 tys. zł do wygrania w „Przeloterii” Przelewy24

Właśnie wystartowała nowa "PRZEloteria" skierowana do e-kupujących, którzy płacą online za pośrednictwem Przelewy24. Jej partnerami głównymi są Visa i Mastercard. Nagroda główna to 50 000 zł.

Loteria rozpoczęła się 6 listopada i potrwa 6 tygodni, do 17 grudnia 2023. W tym czasie można zdobywać losy, które będą brały udział w losowaniu. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie przeloteria.pl i zarejestrować swój adres e-mail, a następnie korzystać z niego podczas zakupów online, które zostaną opłacone za pośrednictwem Przelewy24.

Transakcja płatnicza o wartości powyżej 9,90 zł dokonana za pośrednictwem Przelewy24 (pod warunkiem wpisania w sklepie internetowym tego samego adresu e-mail, co podczas rejestracji do loterii) otrzymuje 1 los.

Płatności kartami płatniczymi Visa lub Mastercard, także tymi dodanymi do Google Pay, Apple Pay, a także kartami Visa dodanymi do usługi Visa Mobile są dodatkowo premiowane. Taka transakcja to aż 5 losów w loterii. Z loterii wykluczone są transakcje płatnicze za zakupy, które zostały zwrócone.

Nagrody w "Przeloterii"

W Przeloterii, oprócz nagrody głównej, uczestnicy mają szanse wygrać inne nagrody: codziennie (1 x 500 zł, losowane spośród wszystkich losów wygenerowanych danego dnia), tygodniowe ufundowane przez Itakę (voucher na wakacje o wartości 10 000 zł), Mi-Home.pl (hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter Pro o wartości 3399 zł, Rainbow (voucher na wakacje o wartości 5 000 zł) i 4F (voucher na zakupy w sklepie internetowym 4F na kwotę 1500 zł + 3500 zł przelewem) oraz dwa przelewy na kwotę 5 000 zł (losowanie spośród transakcji wygenerowanych w danym tygodniu, z wyłączeniem transakcji, które zostały wylosowane podczas losowań dziennych). Ponadto każdy uczestnik zabawy może otrzymać nagrodę gwarantowaną: kod rabatowy na produkty ekosystemowe do sklepu Mi-Home.pl.

Pierwsze losowanie nagród dziennych i pierwszej nagrody tygodnia odbędzie się 30 listopada. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 11 stycznia.

Loterii towarzyszy kampania promocyjna, której bohaterem jest "PRZElew", brand hero Przeloterii. Spoty z jego udziałem będą wyświetlane w trakcie trwania loterii w serwisach społecznościowych i sieci Google. Brand hero pojawi się także m.in. na stronie przelewy24.pl i na tle formatki płatniczej Przelewy24. 

Zgłoszenia do loterii są możliwe od 6.11.2023 r. do 17.12.2023 r. Organizatorem loterii jest IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. Za kampanię promującą loterię odpowiedzialna jest agencja Altavia Kamikaze + K2 (dawniej K2 Precise).

Dołącz do dyskusji: 50 tys. zł do wygrania w „Przeloterii” Przelewy24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl