SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Życińska z Mastercard Europe przewodniczącą jury Innovation 2023

Marta Życińska, general manager Poland w Mastercard Europe została przewodniczącą jury konkursy Innovation 2023. Na czele trzech głównych kategorii konkursowych staneli: Sebastian Szaraniec (Żabka Polska) - Innowacje w Biznesie, Iwona Jarosińska-Opiela (BNP Paribas Bank Polska) - Innowacje w Komunikacji oraz Rafał Madajczak (Gazeta.pl) - Innowacje w Mediach.

Do 13 października można zgłaszać projekty do tegorocznej edycji konkursu Innovation organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej.

Projekty można zgłaszać w trzech głównych kategoriach:

• Innowacje w Biznesie (podkategorie: Model Biznesowy i Sprzedażowy, Produkt, Usługa, Tech, ESG w Biznesie, Customer Experience, Wczesna Faza/Prototyp)

• Innowacje w Komunikacji (podkategorie: Still&Motion Picture, Audio, Event&Instalacja, Tech, Content/Entertainment, Shift, Challenging Limits, ESG w Komunikacji)

• Innowacje w Mediach (podkategorie: Nowe Media, Formaty Mediowe – Wydawnicze, Formaty Reklamowe, Touchpoint, Data Driven, ESG w Mediach)

Marta Życińska na czele jury Innovation

Po raz pierwszy w tym roku wprowadzono nowe podkategorie: Tech, Digital&Interactive, Challenging Limits a także ESG w Biznesie / Komunikacji / Mediach.  

 W tym roku przewodniczącą jury Innovation wszystkich kategorii została Marta Życińska, general manager Poland w Mastercard Europe. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży. W swojej karierze nadzorowała zarówno sektory B2B jak i B2C. W Mastercard od ponad 7 lat, zaczynała jako dyrektor marketingu na rynek Polski, później nadzorowała marketing i komunikację na 19 rynkach w regionie Europy Środkowo – Wschodniej aż do maja tego roku, kiedy objęła stanowisko Dyrektorki Generalnej polskiego oddziału Mastercard. Jest absolwentką Oxford Brookes University (MBA), Brock University w Kanadzie (BBA) i Polish Open University (Filologia Angielska).

Konkurs Innovation 2023 przeznaczony jest dla projektów z obszaru biznesu, mediów i komunikacji wyznaczających nowe kierunki w tych obszarach. Innovation nagradza przede wszystkim nieszablonowość rozwiązań w danych kontekstach, a nie rezultaty ich wdrożenia. Głównym kryterium jest zmiana i potencjał jej oddziaływania w przyszłości.

Dołącz do dyskusji: Marta Życińska z Mastercard Europe przewodniczącą jury Innovation 2023

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl