SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ryanair za 22,5 mln zł wypromuje podkarpackie za granicą

Władze województwa podkarpackiego zawarły  umowę z liniami lotniczymi Ryanair dotyczącą promocji tego regionu na arenie międzynarodowej. Kontrakt wart jest 22,5 mln zł netto.

Ryanair na mocy zawartej umowy będzie odpowiadać za międzynarodową kampanię informacyjno-promocyjną województwa podkarpackiego. Przewoźnik wykorzysta w niej własne narzędzia promocji, w tym m.in.  z wykorzystaniem narzędzi promocji należących do przewoźnika lotniczego, takich jak pokłady samolotów, magazyny pokładowe, social media itp.

Kampania ma mieć charakter międzynarodowy. Władze regionu nie dopuszczają prowadzenia działań promocyjnych na terenie Polski chyba, że zasięg międzynarodowych działań będzie jednocześnie obejmował Polskę i województwo podkarpackie.

Kontrakt opiewa na kwotę 22,5 mln zł netto (bez VAT).  Umowa została zawarta na okres do połowy grudnia 2025 roku.

Dołącz do dyskusji: Ryanair za 22,5 mln zł wypromuje podkarpackie za granicą

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
łodzianin
czyli min. 22,5 mln netto kosztuje utrzymanie lotów Ryanair z Rzeszowa. Dzieląc na liczbę mieszkańców woj. podkarpackiego wychodzi, że każdy dołoży 10 pln do biznesu.
odpowiedź