SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Volkswagen rezygnuje z wydawania papierowych katalogów

Volkswagen w ramach strategii Way to Zero rezygnuje z papierowych katalogów. Dla modeli ID.3, ID.4, Arteon, Arteon Shooting Brake i Tiguan będą dostępne u dealerów do wyczerpania zapasów.

Koniec drukowanych katalogów to kolejny krok marki Volkswagen w Polsce na drodze do ograniczenia negatywnego wpływu na klimat i środowisko.

- Rezygnacja z papierowych katalogów to naturalna konsekwencja działań naszej marki zgodnych ze strategią Way to Zero. Digitalizacja dla klientów oznacza wygodę i dostępność informacji o samochodach Volkswagen w każdym miejscu i czasie, a dla sieci dealerskiej brak problemów z utylizacją zdezaktualizowanych materiałów" - mówi Michał Zygmanowski, dyrektor marketingu marki Volkswagen.

Koniec papierowych katalogów Volkswagena

Rezygnacja z papierowych katalogów nie oznacza, że znikną one natychmiast z salonów Volkswagena. Jeszcze przez jakiś czas dealerzy będą mogli zamawiać katalogi takich modeli, jak ID.3, ID.4, Arteon, Arteon Shooting Brake i Tiguan. Będą one dostępne w salonach do wyczerpania zapasów.

Volkswagen planuje najpóźniej do 2050 roku stać się firmą z neutralnym bilansem emisji CO2.

Dołącz do dyskusji: Volkswagen rezygnuje z wydawania papierowych katalogów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl